kierowca kontroleFot. pixabay.com/ Hans

Niebawem ruszą masowe kontrole Polaków, sypną się gigantyczne kary. Złe wieści dla podróżujących

Kierowca w Polsce musi być przygotowany na liczne kontrole. Mogą go słono kosztować. Zapowiadają "zero tolerancji". Sytuacja jest bardzo poważna.

Kierowca musi być przygotowany na zwiększoną liczbę kontroli policyjnych. Niektóre mogą nas sporo kosztować, jeżeli nie zastosujemy się do aktualnych przepisów.

Zamykają szkoły, bary i restauracje, klamka zapadła. Sąsiad Polski podjął decyzjęZamykają szkoły, bary i restauracje, klamka zapadła. Sąsiad Polski podjął decyzjęCzytaj dalej

Kierowca musi przygotować się na kontrole drogowe

Obowiązek zasłaniania nosa i ust dotyczy również kierowców podczas podróży z osobami, z którymi nie mieszkają razem. Możemy zrezygnować z maseczki tylko w przypadku, gdy podróżujemy z osobami bliskimi.

Zabierasz bagaż na pokład WizzAir? Lepiej uważaj, przez jeden błąd zapłacisz o wiele więcejZabierasz bagaż na pokład WizzAir? Lepiej uważaj, przez jeden błąd zapłacisz o wiele więcejCzytaj dalej

- Chcemy wprowadzić politykę zero toleracji - zapowiadał podczas konferencji prasowej Adam Niedzielski, minister zdrowia.

Takie same zasady dotyczą również komunikacji miejskiej oraz otwartych przestrzeni, gdy niemożliwe jest zachowanie dystansu społecznego. Maseczki musimy założyć również na parkingu oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych, jak np. budynek stacji paliw.

Dzisiaj grzeje: 1. Wykoleił się pociąg. Wszystko przez 11-letnie dziecko, porażająca wiadomość z zagranicy
2. Milionerzy: Ciężko uwierzyć, że pytanie padło na wizji. Sam Hubert Urbański zaniemówił, a publiczność wstrzymała oddech
3. Weszli do domu nad Jeziorem Gopło. Nie mogli uwierzyć, policja w akcji

- Jeżeli zauważymy, że ktoś nie zakrywa nosa i ust w wyznaczonych miejscach albo po godzinie 22 działają lokale czy dyskoteki, które nie powinny działać, to nie tylko policjanci i inspektorzy sanitarni powinni reagować, ale i każda osoba, której zależy, aby wyhamować transmisje wirusa, powinna o tym informować, liczymy także na solidarność obywateli. My na takie zgłoszenia będziemy reagować na bieżąco - mówił w rozmowie z PAP Mariusz Ciarka, rzecznik Komendy Głównej Policji.

Dostał pierwsze pytanie i już dzwonił do taty. Każdy turysta bez problemu by odpowiedział w MilionerachDostał pierwsze pytanie i już dzwonił do taty. Każdy turysta bez problemu by odpowiedział w MilionerachCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najpopularniejsze imiona dla psów. Jak nazwać psa?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z wyprawy sprzed 22 lat. Totalna petarda, nie da się oderwać oczu
  4. Wyciekły porażające zdjęcia z Chin. Nie do wiary, co się tam wyprawia
  5. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: WP

Następny artykuł