katastrofa samolotu medycznegoFot. Pixabay.com/goszka

Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka

Katastrofa samolotu medycznego. Wiadomość o tragedii pojawiła się w międzynarodowych mediach. Żadna z osób obecnych na pokładzie nie przeżyła.

Katastrofa samolotu medycznego miała miejsce w prowincji Chubut w Argentynie. Jak podały lokalne media, miało do tego dojść we wtorek wieczorem, rzekomo około godziny 23:00, czyli około 4:00 rano czasu polskiego. Maszyna Learjet 35, jak pisze Europa Press, miała lecieć z Buenos Aires do Chubut, jednak rozbiła się podczas lądowania na lotnisku Esquel.

Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce.Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce.Czytaj dalej

Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył

Europa Press przekazuje, że samolotem medycznym podróżowało rzekomo pięć lub cztery osoby. Jak podaje gazeta lokalna El Chubut, na którą powołuje się Europa Press, miał to być pilot, drugi pilot, lekarz, trzyletni chłopiec, który był transportowany z powodu chorób serca oraz pielęgniarka (lub dwie pielęgniarki, zależnie od źródeł).

Nie podano oficjalnie, jakie były przyczyny tragedii, media lokalne przekazały jednak, że nikomu nie udało się przeżyć katastrofy. Na miejscu na skutek katastrofy wybuchnąć też miał duży pożar, którego zdjęcie trafiło do sieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Kraje Bałtyckie otwierają granice. Decyzja została podjęta
2. Biedronka ma poważnego konkurenta. Jedna z sieci handlowych staje się popularniejsza od giganta

Europa Press informuje, że są hipotezy o prawdopodobnej przyczynie katastrofy. Rzekomo mogła ją spowodować gęsta mgła, która zapanowała nad lotniskiem. Jak przekazuje La Nación, na które powołuje się Europa Press, raporty meteorologiczne mają wskazywać, że w chwili lądowania widoczność ograniczona była do zaledwie 100 metrów.

katastrofa samolotu

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kasia Cichopek pokazała za dużo? Fani są zniesmaczeni, nie chcieli oglądać jej w podobnej odsłonie
  2. Pracownicy schroniska oniemieli. Nie mieli pojęcia, jakie stworzenie znaleźli
  3. Właściciele przynieśli do domu małą kaczkę mandarynkę. Reakcja jamnika zachwyca
  4. Najnowsze słowa Szumowskiego o otwieraniu granic na wakacje 2020. Nie ma już wątpliwości
  5. Kolejne dekady będą okropne, nie tylko koronawirus. Eksperci nie pozostawiają złudzeń
  6. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strata

Źródło: Europa Press

Następny artykuł