Katarzyna Skrzynecka i jej "dreszcze".Fot. Wikipedia.org/Sławek/CC BY-SA 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.pl (zdjęcie poglądowe)

Katarzyna Skrzynecka zaszalała. Na widok jej kociego stroju można dostać dreszczy

Katarzyna Skrzynecka nie schodzi z usta krajowych tabloidów, a wizerunek aktorki wydaje się zmieniać tak często, jak publikacje na jej mediach społecznościowych. Tym razem jednak sama celebrytka może być metaforą najprawdziwszych “dreszczy” zwłaszcza wśród zapalonych turystów.

Katarzyna Skrzynecka nie ma najlepszych stosunków z tabloidami (m.in. w 2004 roku pozwała dziennik “Fakt”), czego nie można jej zarzucić w przypadku kontaktów z fanami. Celebrytka bryluje w mediach społecznościowych, w żadnym stopniu nie odstając od młodszych “koleżanek po fachu”, a nowa stylizacja aktorki może posłużyć jako niemała porada dla jesiennych urlopowiczów.

Fatalne wiadomości z Warmii i Mazur. Są ofiary, nie miały żadnych szansFatalne wiadomości z Warmii i Mazur. Są ofiary, nie miały żadnych szansCzytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka bawi i uczy

“Koci strój”, “panterkowy komplet”, “zwierzęca stylizacja”, czy “lamparci look” to tylko niektóre z określeń, które mogłyby opisać ostatnią publikację aktorki z samą sobą w roli głównej (pomijając ostatnie zdjęcie, na którym Katarzyna Skrzynecka pozuje wraz z dwoma psami). Faktycznie, całkiem możliwe, iż część obserwujących dostała “dreszczy” podczas przeglądania najnowszych wpisów celebrytki, jednak nie tylko stylizacja mogła być bezpośrednią przyczyną takiego stanu rzeczy.

Katarzyna Skrzynecka i jej stylizacja mogąca “wywoływać dreszcze” nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na samopoczucie podczas dynamicznej zmiany z pory letniej na okres jesienny. Newralgiczny moment przejścia sierpnia we wrzesień, a także ostatnio zapowiadany niekorzystny front, mogą wpłynąć na samopoczucie szczególnie tych, którzy w najbliższym czasie postawią na urlop w górach.

A jednak “dreszcze”. Katarzyna Skrzynecka przykładem zdrowia

Efekt dreszczy można przedstawić na bardzo prostym przykładzie. Katarzyna Skrzynecka pozując do zdjęć, ma stylizację, która nie zakrywa jej górnego odcinka układu oddechowego (głównie krtani). Sądząc po scenerii ujęcia i względnie sprzyjającym warunkom pogodowym, można domniemywać, że aktorka postawiła na całkiem zasadny dobór zestawu. Co jednak w przypadku nagłego oziębienia? Wtedy też pierwszą reakcją organizmu są dreszcze, czyli oprócz uczucia nagłego zimna, mimowolony i nieskoordynowany skurcz drobnych grup mięśniowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży
2. Stało się. Jest nowy zakaz przylotów do Polski. Lista się poszerza
3. Bezsporny nawrót epidemii, konieczny był powrót ostrych restrykcji. Jedno z europejskich miast nie miało wyboru

Katarzyna Skrzynecka i jej zestaw stylizacji przypomina również o pewnej kwestii, która powinna zainteresować szczególnie seniorów. Podczas wyjścia w góry zwłaszcza osoby starsze powinny adekwatnie do zapowiadanych warunków dobierać strój, a także chronić ważne odcinki układu oddechowego i nerki. Najlepszą receptą na dreszcze jest stopniowe ocieplanie organizmu, a więc - warto zacząć od schroniskowej herbaty.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Wyświetl ten post na Instagramie.

???????????????????????????????????????? KTÓRA ??? wersja JAKBYluksusowego gustu Marlenki Wolańskiej ???????? najbardziej boska?? ???????????? Wspólnie z Kostiumograf Anną Pralinką Męczyńską @annapralinka ???? dokonałyśmy wszelkich starań, by GUST???? elegancja i urok Marlenki SKRADŁ WASZE SERCA ???????? Dziękuję Autorce scenariusza -Pani Ilonie Łepkowskiej za zaufanie i rozwinięcie wątku tej postaci w najnowszej części fabuły KOGEL MOGEL 4 tak, by przygody Marleny pomieściły TE????❤ wszystkie stylówki ???????????????? Na ekranach kin niebawem ???????????????? @kogelmogel.official #planfilmowy #fabuła #onset #film #zdjęcia #acress #komedia #comedy #kogelmogel #jakbyluksusowo ????

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarna kontuzja polskiego hokeisty. Zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwach (FOTO)
  2. Dziennikarz TVN nagle zatrzymany. Zabrano mu telefon i dokumenty, trafił na białoruski komisariat
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Warszawa. Zawróciła w niedozwolonym miejscu, spowodowała wypadek. Na jezdnię wybiegł przerażony alaskański malamut

Źródło: Instagram.com/MedOnet

Następny artykuł