Katarzyna Skrzynecka na wakacjachyoutube.com Magazyn VIVA!

Katarzyna Skrzynecka przeszła samą siebie. Fanom odebrało mowę, zdjęcie obiega sieć

Katarzyna Skrzynecka niedawno żaliła się, że nie stać jej na wymarzone wakacje. Tymczasem postanowiła wyjechać na urlop w zupełnie inne miejsce. Fani się jednak nie spodziewali tego, co zrobi gwiazda Polsatu. Wszystkim odebrało mowę.

Katarzyna Skrzynecka ma grono wiernych fanów, którzy bacznie śledzą każdy jej krok. Nie inaczej jest także teraz, gdy gwiazda wypoczywa w zagranicznym kraju. Jednak nawet najwierniejsi obserwatorzy nie byli gotowi na to, co pokazała. Tym razem jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" przeszła samą siebie. Nikt nie mógł przewidzieć tego, co pokazała.

Wielka afera nad polskim morzem. Konsekwencje mogą być druzgocące. Wszyscy umywają ręceWielka afera nad polskim morzem. Konsekwencje mogą być druzgocące. Wszyscy umywają ręceCzytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów

Katarzyna Skrzynecka należy do tych celebrytów, którzy chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Mogli się o tym przekonać między innymi ci, którzy słuchali jej wywiadu dla magazynu Viva!, który został opublikowany na ich kanale w Youtubie. Niemal na bieżąco relacjonuje, co się u niej dzieje. Nawet podczas wypoczynku w gorącej Hiszpanii nie daje sobie wolnego od wrzucania zdjęć. Tym razem jednak przeszła samą siebie. Fani aż nie dowierzają i zasypują ją komentarzami.

Na Instagramie aktorki pokazało się pozornie zwykłe zdjęcie. Gwiazda Polsatu stoi uśmiechnięta obok białego murku, w tle widać piękną, słoneczną pogodę. Sama zainteresowana ma odkryte ramiona, na których widać imponującą, złotą opaleniznę. emocje wzbudził jednak podpis zdjęcia.

- Z kuzynką spotkaną w Hiszpanii - napisała.

Zapewne wiele osób wpatrywało się przez długie minuty w zdjęcie, aby zobaczyć wspomnianą krewną. Częśc z nich dopiero po czasie się zorientowała, o co chodziło. wskazówką okazał palec, którym Katarzyna Skrzynecka wskazywała niepozorny przedmiot.

Gwiazda przeszła samą siebie

Okazuje się, że rzekomą "kuzynką" gwiazdy jest ozdobna skrzynka na listy, obok której stanęła. Wielu osobom długo zajęło skojarzenie nazwy przedmiotu z nazwiskiem jurorki "Twoja twarz brzmi znajomo", ale kiedy w końcu pojęli żart, nie mogli sie oprzeć od komentowania. Ich zdaniem to doskonały popis poczucia humoru, ale nawet jak na dowcipną celebrytkę ten żart był nieco skomplikowany.

Dzisiaj grzeje: 1. Morawiecki zapowiedział zasiłek dla rodziców. Aby go otrzymać, spełniony musi być jednak jeden warunek
2. Ponad 140 osób nie żyje. Liczba cały czas rośnie. Niepokojące wieści ze świata
3. Doda może mówić o prawdziwym nieszczęściu. Jej konta są puste z powodu oszustwa

Kreatywne podejście do życia i dystans do siebie to najmocniejsze strony Katarzyny Skrzyneckiej, co po raz kolejny udowodniła.Na pewno fani jej żartów już czekają na kolejną relację ze słonecznej Hiszpanii, gdzie gwiazda aktualnie wypoczywa. Jak widać wakacyjna aura jej sprzyja, a samopoczucie jest jak najlepsze nawet mimo głosów krytyki, jakie niedawno pojawiły się w sieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Pilny apel o przesunięcie powrotu do szkoły. Nauczyciele przemęczeni i przytłoczeni, nie mają już sił
  3. Ogłoszono pomarańczowy alert dla połowy kraju. Niestety, okropne wieści dla wszystkich na urlopie
  4. Niestety, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Chodzi o Kraków, zagrożenie jest ogromne
  5. Opublikowała zdjęcie z wycieczki i przeraziła internautów. Zauważyli druzgoczący szczegół, jak mogła nie zauważyć?
  6. Szczeniak owczarka zaczął kąsać dziecko na ich pierwszym spotkaniu. Nagranie rozkłada na łopatki

Źródło: Instagram

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł