gdzie mieszka katarzyna skrzyneckafot. instagram.com/ katarzyna_skrzynecka

Gdzie mieszka Katarzyna Skrzynecka? Do Polski lata sobie na kilka godzin

Katarzyna Skrzynecka mieszka we wspaniałym miejscu. Fani mogą tylko patrzeć i pozazdrościć. Na plan programów i filmów przylatuje samolotem. Warszawę odwiedza jednak tylko na kilka godzin, aby później powrócić do prawdziwego raju na ziemi.

Katarzyna Skrzynecka znana jest widzom głównie z roli jurorki w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a także licznych ról na deskach teatrów. Wkrótce będzie można zobaczyć ją również w filmie "Kogel Mogel 4". Okazuje się jednak, że na plan do Warszawy przylatuje jedynie na kilka godzin, bo większość czasu spędza w prawdziwym raju.

Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w ChorwacjiNiestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w ChorwacjiCzytaj dalej

Gdzie mieszka Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka znalazła swoje miejsce na świecie. Nie bez powodu ślub wzięła właśnie tam, a swoją córkę nazwała Alikia Ilia. Aktorka jest zakochana w Grecji, a szczególnie zafascynowana jest tamtejszą kulturą, która pochłonęła ją do tego stopnia że porzuciła życie w Warszawie i przeniosła się na Kretę. Na plan zdjęciowy przylatuje samolotem.

- Gdy kręcimy odcinki na sezon jesienny, to zdarza się tak, że jestem w Grecji z rodziną i przylatuję tanimi liniami lotniczymi tylko na jeden odcinek. Lecę porannym samolotem z Grecji, realizujemy program i nocą wracam tam. To jest możliwe, bo pojawiają się takie oferty. Za niewielkie pieniądze można przelecieć do pracy z innego kraju i jeszcze tam wrócić - powiedziała w rozmowie z pomponik.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN przekazał wstrząsające informacje. Dramat turystów na Bałtyku, ewakuowano 280 osób
2. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła pewne szczegóły programu. Czy może ponieść konsekwencje?
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

Aktorka większość czasu spędza w swoim domu na Krecie, co bardzo sprytnie udaje jej się połączyć z pracą w Polsce. Lot z Krety do Polski trwa około 2 godziny, a koszt w zależności od dnia, oferty i przewoźnika wynosi od 470 złotych w obie strony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi
  2. Wprowadzają wyczekiwany zakaz. Polska wieś jest wściekła, mieszkańcom grożą wysokie mandaty
  3. Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi
  4. Gucwińscy nagle zapadli się pod ziemię, media o nich milczą. Smutne, co się z nimi dzieje
  5. Mieszkańcy są zdruzgotani, staruszka z lalką bez oczu snuje się po lasach. Kiedy kogoś spotka zaczyna się robić dziwnie, aż ciarki chodzą
  6. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Źródło: WP

Następny artykuł