Katarzyna Skrzynecka historyczne zdjęcieFot. www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka

Internauci wybuchnęli śmiechem. Historyczne zdjęcie Kasi Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka wyjechała na urlop, chociaż wcześniej twierdziła, że nie będzie mogła pozwolić sobie podróże za granicę ze względu na niepewną sytuację finansową. Okazało się jednak, że gwieździe udało się jednak zabrać całą rodzinę do Grecji. Na zakończenie urlopu aktorka opublikowała zdjęcie, które może przejść do jej prywatnej historii. Fani nie przestają się śmiać.

Katarzyna Skrzynecka latem obawiała się, że w tym roku nie będzie mogła zabrać rodziny za granicę z powodu niepewnej sytuacji finansowej. Jeszcze nie tak dawno gwiazda twierdziła, że mocno odczuła finansowe skutki pandemii koronawirusa i związanego z nią lockdownu, przez który wstrzymano mnóstwo telewizyjnych projektów. Okazało się, że nie jest jednak tak źle.

Rząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotowaćRząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotowaćCzytaj dalej

Sytuacja jednak widocznie nie była tak dramatyczna, ponieważ Katarzyna Skrzynecka wyjechała z najbliższymi osobami i to nie byle gdzie, bo urlop spędziła w przepięknej Grecji. Podczas gdy temperatura w Polsce zaczęła spadać, aktorka pławiła się w słońcu jednego z najpopularniejszych kurortów turystycznych w Europie. Jednak przyszedł czas na pożegnanie. Skrzynecka znalazła na to swój sposób.

Katarzyna Skrzynecka opublikowała komiczne zdjęcie na koniec wakacji

Katarzyna Skrzynecka utrzymuje regularny kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej Instagramie @katarzyna_skrzynecka pojawia się wiele zdjęć zarówno z pracy, jak i sytuacji z życia prywatnego. Niedawno aktorka publikowała też fotografie z pobytu w Grecji. W związku z końcem urlopu i nieuchronnym powrotem do Polski, Katarzyna Skrzynecka postanowiła podzielić się z internautami jeszcze jednym zdjęciem. Gdy tylko fani zobaczyli fotografię, wybuchnęli głośnym śmiechem.

- Zazwyczaj dzbany i ceramika podróżują w skrzynkach... ale można odwrotnie... Opcja powrotu do kraju uwieńczona sukcesem - czytamy na jej Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka znalazła ogromny dzban i do niego weszła. W dodatku żartobliwie nawiązała do swojego nazwiska, które można skojarzyć ze "skrzynką". Wszystko wskazuje na to, że urlop aktorki był udany i wróciła do Polski w dobrym nastroju. Niestety nadchodzi ten smutny okres, w którym gwiazdy powoli kończą swoje urlopy. Ten rok był jednak wyjątkowo bogaty w przepiękne fotografie z wczasów. Swoją cegiełkę dołożyli do tego między innymi Anna Lewandowska, Kasia Cichopek czy córka Adama Małysza.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. Abp Marek Jędraszewski znalazł kolejnego "wroga". Tym razem grzmi na singli

Wcześniej jednak podczas wakacji Katarzyna Skrzynecka wdała się w dyskusję z jedną z internautek, która w niezbyt kulturalny sposób skomentowała jej zdjęcie. Aktorka odpowiedziała jej kąśliwym komentarzem. Pisaliśmy o tym w jednym z naszych poprzednich artykułów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziecko siedzi na podłodze z gigantycznym, 4-metrowym pytonem. Rodzice spokojnie nagrywają, internauci są oburzeni
  2. Strażnicy aż osłupieli. Gdy weszli do lasu, opadły im ręce, zdjęcia mówią wszystko
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł