Katarzyna Skrzynecka na wakacjach w tajemniczym towarzystwieinstagram.com/katarzyna_skrzynecka

Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?

Katarzyna Skrzynecka pojechała na wakacje do Grecji. Nie mogło zabraknąć relacji w mediach społecznościowych. Zamieściła rodzinne zdjęcie, na którym uwagę przykuła tajemnicza osoba. Kim jest?

Katarzyna Skrzynecka jeszcze jakiś czas temu rozpaczała, że nie uda jej się pojechać do ukochanej Grecji. Powodem miały być problemy finansowe. Nie było co panikować, ponieważ ostatecznie wczasy się udały. Na Instagramie zamieściła zdjęcia z wyjazdu. Na jednym z nim obok niej pojawiła się młoda blondynka. Internauci zwrócili na nią uwagę. Wielu nie wie, kto to jest.

Nie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła PolskąNie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła PolskąCzytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka w Grecji. Kto z nią jest?

Aktorka i prezenterka telewizyjna zamieściła zdjęcie, na którym jest w rodzinnym gronie. Możemy zobaczyć jej partnera Marcina Łopuckiego. Oprócz niego na zdjęciu jest też mała córka Skrzyneckiej, czyli Alinka. Jest też inna młoda kobieta. Wiele osób zaczęło podejrzewać, że to starsza córka Skrzyneckiej, o której nikt nie wiedział. Prawda jest jednak inna. 24-letnia Paulina to córka Marcina z pierwszego małżeństwa.

Jak się okazuje, Łopucki został ojcem w wieku 21 lat, kiedy urodziły mu się bliźnięta Paulina i Dawid. Z partnerką rozstał się, a ona założyła nową rodzinę. Mimo to Marcin ma świetny kontakt ze swoimi dziećmi. Opowiedział o tym w rozmowie z magazynem "Viva".

Dzisiaj grzeje: 1.Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"
2. "Dzień dobry TVN" nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami

- Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki - mówił Łopucki. Więcej o wakacjach Katarzyny Skrzyneckiej można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł