Katarzyna Skrzynecka zmaga się z kryzyseminstagram.com/katarzyna_skrzynecka

Wielki smutek Kasi Skrzyneckiej. Nie stać jej na wakacje w ukochanym kraju

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się swoimi problemami. Z powodu kryzysu finansowego aktorka nie pojedzie na zagraniczne wakacje. Razem z partnerem jeździła do tego kraju co roku.

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała w wywiadzie o problemach, z którymi musi się mierzyć. Z powodu pandemii koronawirusa aktorka zmaga się z kryzysem finansowym. Wiąże się to ze zrezygnowaniem z niektórych przyjemności. W tym roku aktorka nie poleci do Grecji, gdzie co roku spędzała wakacje.

Szumowski powiedział, co z Polakami wracającymi z wakacji. Kwarantanna czy test?Szumowski powiedział, co z Polakami wracającymi z wakacji. Kwarantanna czy test?Czytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka walczy z kryzysem

- Tak jak wszyscy, staramy się szukać szans, by nie popaść w długi, ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o "postojowe" w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty - powiedziała dla "Flesza" Skrzynecka.

W dalszej części rozmowy skomentowała również to, jak "jednorazowa pomoc" wpłynie na jej życie. Jak się okazuje, gwiazda niestety nie da rady dzięki niej uporać się z problemami. Niestyty przełoży się to na zrezygnowanie z wakacyjnego urlopu.

- Niestety ta jednorazowa pomoc nie pokrywa nawet połowy naszych stałych opłat. W tym roku pewnie nie będzie nas stać na jakikolwiek wyjazd wakacyjny. Obyśmy mogli latem pracować, żeby wyjść z debetów! Ukochaną Grecję raczej będziemy wspominać, oglądając zdjęcia i gawędząc z greckimi przyjaciółmi na wideoczatach. Takie czasy - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
2. Zamiast pieniędzy z bonu możesz dostać gigantyczną grzywnę. Trzeba uważać

3. Ostre cięcia w Lidlu, wiele produktów kupisz 80% taniej. Oferta już ruszyła, ale czasu nie jest dużo

Skrzynecka nie jest jedyną gwiazdą, która zmaga się z problemami finansowymi. W ostatnim czasie to dość częste. Wynika to z panującej w Polsce epidemii koronawirusa. Wszystkie restrykcje bardzo ograniczyły pracę artystów. Odwołano wszystkie imprezy masowe, takie jak koncerty czy spektakle. Zamrożono również produkcje niektórych programów telewizyjnych. Jednym z nich jest "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym jako jurorka pracuje Katarzyna Skrzynecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Miał całe życie i karierę przed sobą. Niestety, nie żyje. 18-letni sportowiec został zastrzelony
  3. Rodzice spali w najlepsze za parawanem, kiedy dziecko pobiegło do wody. Obudził ich dopiero krzyk
  4. Wielki smutek Kasi Skrzyneckiej. Nie stać jej na wakacje w ukochanym kraju
  5. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
  6. Pilny apel o ewakuację ludzi. Sytuacja na południu Europy wymyka się spod kontroli
  7. Adoptowany pies cały czas wpatrywał się w okno. Niewiarygodny powód

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł