katarzyna dowbor wyprawafot. instagram.com/ katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z wyprawy sprzed 22 lat. Niesamowite, jak wyglądała

Katarzyna Dowbor wspomina wyprawę sprzed 22 lat. Na Instagramie opublikowała zdjęcia, które robią naprawdę ogromne wrażenie. W opisie prezenterka zdradziła wszystkie szczegóły.

Katarzyna Dowbor znana jest przede wszystkim z programu "Nasz nowy dom", który przyciąga przed ekrany telewizorów tłumy widzów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 85 tysięcy fanów. Ostatnio opublikowała zdjęcie z wyprawy, która odbyła się 22 lata temu.

Minister potwierdził, od 10 października nowe obostrzenia. Ponad 100 powiatów trafi na listyMinister potwierdził, od 10 października nowe obostrzenia. Ponad 100 powiatów trafi na listyCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie sprzed 22 lat

Prowadząca na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z wyprawy na Spitsbergen, do której zachęcił ją nieżyjący już alpinista i himalaista Artur Hajzer. Wspólnie z operatorem Marcinem Ołdakiem pracowała nad zdjęciami do programu „Apetyt na zdrowie”.

- Spędziliśmy na tam 10 dni. Przebyliśmy wiele kilometrów. Spaliśmy w namiotach. Pierwszy raz w życiu spałam we wszystkim, co miałam na sobie. Dźwigaliśmy sprzęt i ciężkie plecaki. Czasami Michał pomagał mi i nosił za mnie plecak. To była dla mnie bardzo ważna wyprawa i duże doświadczenie. A na Spitsbergenie zostawiliśmy zakopane pudełko z pamiątkami, naszymi imionami i nazwiskami oraz polską flagą. Ciekawe czy ktoś znalazł to pudełko?

Dzisiaj grzeje: 1. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. TVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadają

Obserwatorzy bardzo ciepło przyjęli wspomnienia Katarzyny Dowbor. Trzeba przyznać, że zdjęcia autorstwa Michała Kochańczyka robią naprawdę duże wrażenie. "Super wspomnienia i zdjęcia pani Kasiu", "Cudownie, ze mogła Pani to przeżyc", "Pani Kasiu! Warto mieć tak wspaniałe wspomnienia! I zachować je w pamięci! Serdecznie Pozdrawiam!" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Prawie 22 lata temu wzięłam udział w wyprawie na Spitsbergen. Do udziału w wyprawie zaprosił nas wybitny alpinista i himalaista Artur Hajzer, niestety już nieżyjący. Opiekunem i kierownikiem wyprawy był Michał Kochańczyk, alpinista, publicysta i fotograf, autor tych zdjęć. Razem z operatorem Marcinem Ołdakiem robiliśmy zdjęcia do programu „Apetyt na zdrowie”. Spędziliśmy na tam 10 dni. Przebyliśmy wiele kilometrów. Spaliśmy w namiotach. Pierwszy raz w życiu spałam we wszystkim, co miałam na sobie. ???? Dźwigaliśmy sprzęt i ciężkie plecaki. Czasami Michał pomagał mi i nosił za mnie plecak. ???? To była dla mnie bardzo ważna wyprawa i duże doświadczenie. A na Spitsbergenie zostawiliśmy zakopane pudełko z pamiątkami, naszymi imionami i nazwiskami oraz polską flagą. Ciekawe czy ktoś znalazł to pudełko? ???????? . . ???? #photo #michałkochańczyk #fotografia #wyprawa #spitsbergen #norwegia #wspomnienia #dawnotemu #apetytnazdrowie #katarzynadowbor #milegodnia

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  4. Wielka awantura w Malborku. Oburzające, musi się tłumaczyć
  5. Wielki dramat u Martyniuków. Teraz wiele się zmieni w życiu Zenka Martyniuka. "Pakuję walizki i wyjeżdżam"
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: Interia

Następny artykuł