Katarzyna Cichopek magicznie.Fot. Wikipedia.org/Serecki/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Co ona pokazała? Fani Kasi Cichopek znieruchomieli

Katarzyna Cichopek kolejny raz zachwyciła swoich fanów, jednak pewien szczegół w tle przykuł uwagę obserwujących aktorki. W najnowszym wpisie znana już turystka zdradziła, gdzie spędziła wyjątkowo "magiczny wieczór". Postawiła na jedną z najciekawszych, ale też niekoniecznie popularnych atrakcji w centrum Polski.

Katarzyna Cichopek zaskarbiła sobie sporą sympatię zarówno wśród internautów, jak i przedstawicieli świata turystyki. Po długim urlopie w kraju i otwartym wspieraniu polskiej branży wyjazdowej, aktorka postanowiła “wpaść” do kolejnego miejsca, które bez wątpienia może figurować na liście wielu turystów pt. “do odwiedzenia”.

Nowe obostrzenia dla Polaków. Nie jest dobrze, chodzi o kraje uwielbiane przez turystówNowe obostrzenia dla Polaków. Nie jest dobrze, chodzi o kraje uwielbiane przez turystówCzytaj dalej

Katarzyna Cichopek “świeci”. Aktorka z ciekawą propozycją na wieczór

W najnowszym wpisie Katarzyna Cichopek pozuje na tle niecodziennej konstrukcji, która na pierwszy rzut oka przypomina ogromny kalejdoskop wszelkich wymiarów turkusu. Okazuje się, że aktorka odwiedziła miejsce, w którym odnajdzie się zarówno ten młodszy, jak i nieco starszy urlopowicz. Atrakcje na terenie obiektu mogą przyprawić o niemały zawrót głowy, a po pierwszej wizycie wielu będzie pytało - “jak on to zrobił?”.

Chodzi o stołeczne Muzeum Iluzji Cosmos. Nie jest to jedna z czołowych atrakcji stolicy, jednak Katarzyna Cichopek postanowiła nieco zboczyć z typowego szlaku turystycznego i wpaść do miejsca, gdzie każda stacja może wywołać niemały mętlik w głowach odwiedzających. Aktorka pozuje na tle zakrzywionego lustra, które pozwala uwiecznić chwilę w absolutnie niesamowitej scenerii. Warto pójść śladami celebrytki, ponieważ atrakcja kusi również bardzo korzystnymi stawkami za wejście.

Wieczór z iluzją dla całej rodziny. Katarzyna Cichopek magicznie

Warszawa nie musi notować kolejnego miejsca w zestawieniu “najnudniejszych miast w Europie”. Wieczór w Muzeum Cosmos może być świetną alternatywą wobec kolejnego wyjścia do Multikina, czy spaceru po Łazienkach. Katarzyna Cichopek zachwyciła swoich fanów nie tylko ciekawym doborem atrakcji na swoje wyjście, ale także sukienką, która stała się obiektem zainteresowania szczególnie żeńskiej części użytkowników Instagrama (nadal trwa batalia o ustalenie pochodzenia marki).

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży
2. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu
3. Bezsporny nawrót epidemii, konieczny był powrót ostrych restrykcji. Jedno z europejskich miast nie miało wyboru

Katarzyna Cichopek mogła wejść do Muzeum Cosmos za 33 zł, jednak nieco atrakcyjniej wychodzi stawka dla rodziny 3 dzieci do lat 18 (90 zł). Studenci do lat 24 z kolei powinni nastawić się na wydatek rzędu 24 zł, a dzieci (do lat 5) wejdą do obiektu całkowicie za darmo. Jeśli na Cosmos chcieliby postawić seniorzy (od 65 r. ż.), administracja kompleksu życzy sobie 26 zł. Czy warto? O tym może przesądzić tylko zmierzenie się oko w oko z atrakcjami Cosmosu (lub szeroki uśmiech samej aktorki).

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna strata dla świata polskiego sportu. Nie żyje były mistrz Polski i legenda jednego z najlepszych klubów w kraju
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. "Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak"
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Źródło: Instagram.com/katarzynacichopek

Następny artykuł