Kasia Tusk o modzie.Fot. Instagram.com/makelifeeasier_pl 

Kasia Tusk pokazała, co robi na plaży. Wszyscy patrzą na 1 szczegół, fanki zielenieją z zazdrości

Kasia Tusk podzieliła się ze swoimi fanami pewnym wyjaśnieniem. Na swoim Instagramie umieściła wpis, który może pogrzebać marzenia części klientek blogerki modowej. Co ważne jednak za jej wpisem swoi naprawdę ciekawa filozofia.

Kasia Tusk w najnowszej publikacji pozuje na jednej z trójmiejskich plaż, jednak to nie samo zdjęcie przykuwa uwagę, a garderoba szafiarki. Okazuje się, że publikacja ma na celu wyjaśnienie klientkom kolekcji MLE kwestii braków w magazynach.

Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?Czytaj dalej

Kasia Tusk ekologicznie

Po wcześniejszych komentarzach o polskich turystach nad Bałtykiem, blogerka podjęła temat mody. Na najnowszym zdjęciu Kasia Tusk pozuje w kardiganie z autorskiej kolekcji - MLE. Jak czytamy na oficjalnej stronie celebrytki, jest to rodzinny biznes, który stawia na minimalizm i ruch slow-fashion. Moda w wykonaniu córki byłego premiera ma być unikalna, przyjazna środowisku, a przede wszystkim - bez strat, co wywołało najwięcej kontrowersji wśród internautek.

- Niemniej, są pewne kwestie i zasady, których nie zmienię - liczba wszystkich produktów MLE będzie zawsze ograniczona – naprawdę nie chcemy dokładać nawet jednego t-shirtu do setek ton ubrań produkowanych "na wyrost". Wolimy zrobić tych produktów mniej i liczyć się z tym, że można było sprzedać i zarobić więcej, ale nie mieć poczucia, że modele, które przez wiele miesięcy dopracowywałyśmy do ostatniej niteczki nie znalazły właściciela - wyjaśnia na swoim Instagramie Kasia Tusk.

Tylko pojedyncze sztuki. Kasia Tusk nie będzie wznawiać produkcji

Kasia Tusk w swoim wpisie dała do zrozumienia, że nie będzie wznawiała linii poszczególnych kreacji. Filozofia blogerki ma stać w opozycji do masowej produkcji najpopularniejszych koncernów. Tak też klientki będą mogły wymieniać się modelami, ale po wyczerpaniu limitów w magazynach - Kasia Tusk nie chce robić “dodruków”.

Dzisiaj grzeje: 1. Pani Karolina była w Tatrach. Wszystko widziała, turysta nie żyje
2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
3. Trzęsienie ziemi i Ianos, żywioł uderzył bez litości. Dantejskie sceny w Grecji

- Nie od dziś wiadomo, że wielkie marki i sieciówki po każdym sezonie zostają z kupą rzeczy, których nikt nie chce. W MLE tak nigdy nie będzie. Dodam jeszcze coś, co zawsze Wam powtarzałam: koniec końców to tylko ubranie. Nie będziemy dzięki niemu szczęśliwsze, nie uczyni nas ono lepszym człowiekiem i naprawdę szkoda na nie jakichkolwiek nerwów - podkreśla Kasia Tusk.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Być może ktoś pomyśli, że dodaję to zdjęcie tylko po, aby niektóre z Was zdenerwować, bo od wielu dni dostaję mnóstwo zapytań, a czasem pretensji, w związku z tym, że powyższy sweter tak szybko się wyprzedał. To dla mnie wielki powód do dumy, że rzeczy MLE są przez Was tak upragnione i zapewniam, że (zgodnie z Waszym życzeniem i zapotrzebowaniem) nieustannie zwiększamy liczbę naszych produktów. Niemniej, są pewne kwestie i zasady, których nie zmienię - liczba wszystkich produktów MLE będzie zawsze ograniczona – naprawdę nie chcemy dokładać nawet jednego t-shirtu do setek ton ubrań produkowanych "na wyrost". Wolimy zrobić tych produktów mniej i liczyć się z tym, że można było sprzedać i zarobić więcej, ale nie mieć poczucia, że modele, które przez wiele miesięcy dopracowywałyśmy do ostatniej niteczki nie znalazły właściciela. Nie od dziś wiadomo, że wielkie marki i sieciówki po każdym sezonie zostają z kupą rzeczy, których nikt nie chce. W MLE tak nigdy nie będzie. Dodam jeszcze coś, co zawsze Wam powtarzałam: koniec końców to tylko ubranie. Nie będziemy dzięki niemu szczęśliwsze, nie uczyni nas ono lepszym człowiekiem i naprawdę szkoda na nie jakichkolwiek nerwów. ♥️

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju

Źródło: Instagram.com/makelifeeasier_pl

Następny artykuł