Kasia Cichopek w swetrzeFot. instagram.com/@katarzynacichopek

Kasia Cichopek odpoczywa we Wrocławiu. Pochwaliła się swetrem, cena zwali z nóg każdego

Kasia Cichopek nie przestaje podróżować po Polsce. Ostatnio zawitała we Wrocławiu, czym pochwaliła się na Instagramie. Oczy fanów zatrzymały się na swetrze, którego marka została oznaczona na fotografii.

Kasia Cichopek uwielbia pozować do zdjęć w pięknych, miejscach i wyjątkowych kreacjach. W stolicy Dolnego Śląska postawiła na wygodny i ciepły strój, jednak oczom fanów nic nie umknie. Sweter, który ma na sobie gwiazda, zainteresował wiele osób. Ze znalezieniem go na stronie internetowej producenta nie było problemu - Kasia oznaczyła markę.

Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzieWszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzieCzytaj dalej

Kasia Cichopek postawiła na upcykling

Biało-granatowy sweter z golfem o luźnym kroju wygląda na ciepły i jednocześnie lekki. W sam raz na aktualną pogodę we Wrocławiu. Jesienne poranki sa chłodne, lecz później robi się bardzo ciepło. Kasia Cichopek nie bez powodu podpisała zdjęcie z użyciem "#sweter @femistoriesofficial". Ten produkt został częściowo wykonany z włókien poddanych upcyklingowi.

Sweter Ethel jest nowym modelem marki Femidtories. Został wykonany z mieszanki wełny (20%) i akrylu (80%), co nie nie jest niczym nadzwyczajnym. Nowością jest użycie włóczki, która pochodzi z upcyklingu. Ten proces polega na odświeżeniu używanych materiałów, by można było wykorzystać je ponownie. Dzięki temu produkujemy mniej śmieci i chronimy środowisko.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicy
2. Niesamowite wieści, Tomasz Komenda zdobył nową pracę u gwiazdora TVN. Poruszające, czym się zajmie
3. Największa tajemnica Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do dziś spędza sen z powiek turystom

Model, który założyła Kasia Cichopek, kosztuje 349 zł. Trzeba przyznać, że cena jest dosyć wygórowana, jak na produkt, który zawiera tylko 20 proc. wełny. Prawdopodobnie jest on droższy od innych o podobnym składzie, ze względu na proces odzyskiwania akrylu. Być może kupowanie ubrań wykonanych z materiałów używanych wcześniej byłoby popularniejsze, gdyby ich ceny były niższe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monitoring nagrał kuriera wchodzącego na cudzą posesję. Czworonożny obrońca dał mu niezapomnianą nauczkę
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  4. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał alarm dla 2 województw, lepiej nie wychodzić z domu
  5. Dziesiątki tysięcy ton odpadów z Niemiec trafi do Polski. Podjęto decyzję, w głowie się nie mieści
  6. Nieoczekiwanie przerwany wyjazd na kemping. W środku nocy wygłodniałe stado otoczyło rodzinę

Źródło: Instagram

Następny artykuł