Kasia Cichopek poleca Markiinstagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek powaliła fanów na kolana. Znalazła magiczne miejsce na wypoczynek tuż pod miastem

Kasia Cichopek to gwiazda serialu "M jak miłość". W mediach społecznościowych poleciła swoim fanom miejsce tuż pod głośną Warszawą - Marki. Miasto oferuje zielone tereny i miejsca na wypoczynek czy sesje zdjęciowe.

Kasia Cichopek to aktorka i prezenterka telewizyjna, która ma dużo obserwujących w mediach społecznościowych. W tym roku chwaliła się tam swoimi wakacyjnymi wyjazdami. Teraz poleciła fanom miasto Marki, które znajduje się pod Warszawą. Jak mówi, to idealne miejsce na odpoczynek od dużego miasta.

Od soboty przez dwa najbliższe weekendy po 13:00. zakaz wychodzenia z domu. Portugalia zwiększa restrykcjeOd soboty przez dwa najbliższe weekendy po 13:00. zakaz wychodzenia z domu. Portugalia zwiększa restrykcjeCzytaj dalej

Kasia Cichopek poleca podwarszawskie Marki

- Miejsce czaruje od pierwszych chwil! Poza niezliczonymi terenami zielonymi, znajdują się tutaj dwie ceglane stajnie, w których możliwa jest organizacja wydarzeń, wesel i sesji zdjęciowych - napisała na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Niesłychana decyzja Ryanaira. Pasażerowie przecierają oczy ze zdumieniaNiesłychana decyzja Ryanaira. Pasażerowie przecierają oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Marki to miasto położone w powiecie wołomińskim, tuż pod samą stolicą Polski. Można tam pojechać nawet warszawską komunikacją miejską. Niewiele osób wie, że można tam znaleźć miejsca na wypoczynek od głośnych ulic.

Można to zrobić między innymi w Parku Miejskim, zwanym także Parkiem Briggsów. Jest to zabytkowy park, mieszczący się przy pałacu Briggsów. Przez park przepływa rzeka Długa. Są tam pomniki przyrody, a także ciekawe gatunki drzew - klon pospolity, dąb szypułkowy czy wierzba biała.

Będąc w tym parku koniecznie trzeba odwiedzić Pałacyk Briggsów. Był wzorowany na stylu kolonialnej Anglii. Znajduje się na skraju parku, przy ulicy Piłsudskiego 96. 16 grudnia 1982 roku rezydencja została wpisana do Krajowego Rejestru Zabytków. Obecnie właścicielem parku, zabudowań fabrycznych i pałacyku jest Urząd Miasta Marki.

Co prawda, aktualnie w pałacyku znajduje się Zespół szkół nr 1 im. Jana Pawła II, ale nadal można tam pojechać zobaczyć obiekt i porobić ciekawe fotografie. To także dobry wybór na ślubną sesję zdjęciową.

Więcej idealnych miejsc na wakacje

W tym roku Katarzyna Cichopek podróżowała już po Polsce. Z racji pandemii koronawirusa nie zdecydowała się na wyjazd za granicę i wykorzystała tę okazję do poznania ciekawych miejsc na terenie naszego kraju.

Jednym z miejsc, które poleciła fanom, było Cosmos Muzeum Warszawa. Dodała zdjęcie i podpisała "pozdrawiam Was z kosmosu". To muzeum sztuki nowoczesnej w stolicy Polski.

Jak czytamy na Facebooku muzeum, jest to miejsce złudzeń oraz sztuki cyfrowej. "Naszą misją jest, aby Twoja wizyta była zabawna, wciągająca i przyjemna. Mamy ponad 50 eksponatów, które rozbudzą Twoją ciekawość" - piszą w opisie miejsca. Pod zdjęciem Cichopek fani podzielili się swoimi doświadczeniami z "kosmicznego" muzeum.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogłoszono ważny komunikat dla wszystkich klientów. Ogromna złość i rozczarowanie po słowach biura podróży
2. Nieoficjalnie: premier jeszcze dziś ma ogłosić decyzję w sprawie lockdownu. Polki i Polacy wstrzymali oddechy, decyzja wpłynie na życie wszystkich rodzin i nie tylko
3. Z ostatniej chwili: Samolot był już w powietrzu, nagle doszło do porażającej awarii. Za polskimi granicami wszyscy wstrzymali oddech

W samym sezonie wakacyjnym Cichopek była także na Mazurach. Pochwaliła się zdjęciem, które zachwyciło turystów. Powodem była przejrzyście czysta woda w jeziorze. O jakie miejsce chodzi? Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

W W "Milionerach" padło pytanie za pół miliona złotych. Łatwizna dla podróżników i fanów architekturyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  2. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  3. W weekend pogoda nie będzie rozpieszczać. Nad Polskę zbliżą się front, który nie zachęci do podróżowania
  4. Ogłoszono ważny komunikat dla wszystkich klientów. Ogromna złość i rozczarowanie po słowach biura podróży
  5. Zrobili zdjęcie na wycieczce w górach. Nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niewiarygodne
  6. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Źródło: marki.fandom.com, Wikipedia, Instagram

Następny artykuł