karpacz tragediaWikimedia Scotch Mist CC BY-SA 4.0

Wiadomość z Karpacza wywołuje ciarki. Mogło spotkać każdego turystę, o włos od najgorszego

Karpacz to jedno z najpopularniejszych miast w polskich górach. To właśnie tam doszło do wypadku. Niestety, skutki są niepokojące. Mężczyzna, który brał udział w tragedii, trafił do szpitala z poważnym urazem kręgosłupa. Wszystko wydarzyło się przy ulicy Olimpijskiej.

Karpacz co roku przyciąga tłumy turystów. Tak stało się też w tym roku. Teraz, w czasie wakacji, doszło tam do wypadku z udziałem motocyklisty. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Okazało się, że ma uszkodzony kręgosłup. Sprawę skomentowała rzecznik policji w Jeleniej Górze.

Polska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzjęPolska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzjęCzytaj dalej

Karpacz. Wypadek motocyklisty

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-letni mieszkaniec kierujący motocyklem marki Honda w trakcie wyprzedzania doprowadził do zderzenia bocznego ze skręcającym w tym momencie w lewo samochodem marki KIA, którym kierował 39-letni mieszkaniec Lublina – rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze relacjonowała sytuację podinspektor Edyta Bagrowska. Wiadomo, że poszkodowany mieszka na Dolnym Śląsku. Trafił do szpitala z uszkodzonym kręgosłupem.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd zdecydował. Jest zakaz. Przepisy obowiązują od dziś
2. Kontrolerzy ruszyli na łowy, nie umkniesz już przed kontrolą. Kary, które wystawiają są srogie

Do wypadku doszło we wtorek 11 sierpnia o godzinie 18:46. Wydarzyło się to przy ulicy Olimpijskiej. Wiadomo, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policja będzie ustalała przyczyny tragedii. To nie pierwszy wypadek z udziałem motocyklisty w ostatnim czasie. O innym pisaliśmy tutaj. Podczas podróży trzeba uważać. Szczególnie w czasie wakacji wzrasta liczba wypadków drogowych. Może to spotkać każdego, dlatego też należy pamiętać o przepisach i zasadach bezpieczeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała swoje obłędne ciało. Justyna pęknie z zazdrości? (FOTO)
  2. Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Dzieci i psy często bawiły się w ogródku, gdzie ktoś wrzucił zatrute mięso. Doszło do tragedii

Źródło: 24jgora.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł