karpacz zdjęciafot. pixabay.com/ szlonzokzaparatem

Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy

Karpacz jest jednym z najbardziej uwielbianych kierunków turystycznych w Polsce. Nasza czytelniczka, Klaudia, podzieliła się z nami niewiarygodnymi zdjęciami. Przecieramy oczy ze zdumienia.

Karpacz jest jednym z najbardziej uwielbianych przez polskich turystów miejsc. Zdjęcia, które przesłała nam nasza czytelniczka, wprawiają nas w osłupienie. Osoby, które nie były w Karpaczu, mają teraz powód, żeby się tam wybrać.

Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłachSkandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłachCzytaj dalej

Karpacz zachwyca. Niezwykłe zdjęcia

Do Karpacza każdego roku przybywają tłumy turysów. Nic dziwnego - miasto ma bardzo wiele do zaoferowania przyjezdnym, którzy chcieliby odpocząć od miejskiego zgiełku na łonie natury. Nasza czytelniczka podzieliła się z nami relacją oraz zdjęciami, na których widok przecieramy oczy ze zdumienia - robią naprawdę duże wrażenie. Są po prostu przepiękne.

- My byliśmy w Karpaczu zaledwie tydzień temu. Pogoda była super!! Trochę wietrznie i na szczytach gór zimno, jednak mimo to słonecznie i pięknie. Ceny powalająco dobre! W Gościńcu w którym się zatrzymałam z chłopakiem „Leśny Dwór” oferował zniżki na wiele atrakcji!! Najwiecej kosztowało nas samo żarcie!! Ale i tak można było znaleźć tanio :) Wszystko zależało co chcesz zjeść. Było karaoke, pośpiewalam sobie i ogólnie przez 3 dni chodzenia po górach zrobiliśmy prawie 90 km :) aż się dziwimy ze z dnia na dzień tak paskudna pogoda się zrobiła. Gdy wyjeżdżaliśmy padał deszcz :) ale tam codziennie padało przez chwile. Oto moje zdjęcia , z pięknego i ciepłego Karpacza! [pisownia oryginalna] - napisała do nas Klaudia w mailu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ryanair wysłał pilny list do Morawieckiego. Są oburzeni, będzie skandal?
2. Dino przebije Biedronkę i Lidla? Zaskakujący krok sieci, wielu klientów będzie zachwyconych

Trzeba przyznać, że zdjęcia robią bardzo duże wrażenie i sprawiają, że sami chcielibyśmy się znaleźć w Karpaczu. Miasto ma również swoją mroczną stronę, o której mało kto wie, a my opisaliśmy ją jakiś czas temu. Zachęcamy do dzielenia się swoimi relacjami z podróży i czekamy na miłe maile.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

karpacz

karpacz

karpacz

karpacz

karpacz

karpacz

karpacz

karpacz

karpacz

karpacz

karpacz

fot. Klaudia Sophie Pyssa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagrane
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci

Następny artykuł