Karol Strasburger wyjazd do WłochFot. Instagram.com/karolstrasburger.official

Karol Strasburger niedawno wrócił z objętych epidemią Włoch. Ma ważny apel do wszystkich Polaków

Karol Strasburger niedawno był na wyjeździe we Włoszech. Obecnie panuje tam groźna epidemia koronawirusa, celebryta więc postanowił wystosować ważny apel do Polaków w związku z chorobą.

Karol Strasburger znany jest przede wszystkim z telewizyjnego programu Familiada, jednak prywatnie bardzo często podróżuje po świecie. O wyjazdach wie o wiele więcej, niż przeciętny turysta wyjeżdżający raz w roku na wakacje. Niedawno znalazł się również we Włoszech, gdzie obecnie szaleje koronawirus. Choć polski celebryta na szczęście zdążył wrócić, zanim rozpoczęła się epidemia i przebywał we włoskich Alpach, z daleka od potencjalnie niebezpiecznych terenów, postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami z fanami. Wystosował do Polaków bardzo ważny apel dotyczący szalejącej choroby.

Specjalne kontrole na polskich granicach. Premier potwierdzaSpecjalne kontrole na polskich granicach. Premier potwierdzaCzytaj dalej

Karol Strasburger apeluje do Polaków

Prowadzący Familiady bawił się na alpejskich stokach.

- Gdy przebywałem w Alpach, zagrożenie nie istniało. Jeździłem na nartach, okazuje się, że wciąż mam świetną formę, co mnie bardzo cieszy. Ale dobrze, że już wróciłem, bo doniesienia z Włoch są naprawdę zatrważające - stwierdził w rozmowie z Na Żywo.

Obecna sytuacja we Włoszech jest dla niego jednak bardzo niepokojąca. Wiele terenów zostało oddzielonych od pozostałej części państwa. Wprowadzono również podział na strefy. Po tym, jak w Polsce potwierdzono pierwszy przypadek zarażenia, również często w mediach pojawiał się temat paniki. W tej sprawie postanowił kategorycznie wypowiedzieć się Karol Strasburger.

- Panika i psychoza to najgorsi doradcy. Nie ulegajmy paranoi. Przestrzegajmy zasad higieny, wzmacniajmy odporność. Sytuacja wymaga zdrowego rozsądku - apeluje do Polaków celebryta.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziesiątki lotów z Polski odwołanych. LOT idzie w ślady WizzAira
2. Zmiana dla 850 tys. Polaków. 500 plus z nowym progiem dochodowym

Do tej pory nie potwierdzono w naszym kraju kolejnego przypadku zakażenia. Osoby, które miały kontakt z "pacjentem 0" zostały poddane kwarantannie oraz badaniom. Służby uspokajają, a władze zapewniają, że szpitale są przygotowane na wszelki rozwój sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowie
  2. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  3. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  4. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  5. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  6. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł