kanada paczka na granicyFot. Unsplash.com/CDC/zdjęcie poglądowe

Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

Kanada przekazała niewiarygodną wiadomość. Chodziło o paczkę, którą odkryli celnicy pracujący na przejściu granicznym. Gdy zajrzeli do środka, nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Kanada oraz USA na swojej wspólnej granicy odkryły coś nieprawdopodobnego. Często zdarzają się przemyty i próby przewiezienia do innego kraju różnych, wyjątkowo niepokojących przedmiotów, takie wieści, jak tym razem, zdarzają się jednak wyjątkowo rzadko. Gdy celnicy otworzyli paczkę, która znajdowała się w ciężarówce pocztowej, ich oczom ukazał się ludzki mózg.

Poszedł na skargę do kierownika Suntago Park of Poland. Nagrał odpowiedź, niewiarygodnePoszedł na skargę do kierownika Suntago Park of Poland. Nagrał odpowiedź, niewiarygodneCzytaj dalej

Kanada: straszne odkrycie w paczce na granicy

Jak przekazują media, w paczce znajdującej się w kanadyjskiej ciężarówce pocztowej, był zapakowany w słoik, ludzki mózg. Co ciekawe, straszne znalezisko nie miało żadnych dokumentów, notatek ani nawet profesjonalnego podpisu. Jedną wskazówką był napis na pudełku - "antyczny okaz dydaktyczny".

- Straż celna znalazła paczkę zawierającą ludzki mózg w przezroczystym słoiku, bez żadnych notatek czy też dokumentów zezwalających na wysłanie tej paczki do Stanów Zjednoczonych - cytuje przedstawiciela straży celnej, Michaela Fox, portal o2.

Paczka oczywiście natychmiast została zatrzymana ze względu na brak jakichkolwiek dokumentów uprawniających do przewożenia tego rodzaju materiałów. Nie wiadomo również, skąd paczka pochodziła ani dokąd miała dotrzeć. Sprawą zajęły się już odpowiednie służby.

Dzisiaj grzeje: 1. Tysiąc turystów uwięzionych. Nie mogą wyjść z hotelu na uwielbianej, europejskiej wyspie
2. Szczyt UE: osiągnięto porozumienie. Szczęśliwy finał dla Polski, zdobędziemy fortunę

Mózg w słoiku nie mógł wjechać na teren kraju również ze względu na ryzyko epidemiologiczne. Tego typu przesyłki mają bardzo rygorystyczne zasady przewozu. Trzeba otrzymać odpowiednie zaświadczenia oraz zezwolenia, których wyrobienie wymaga przeprowadzenia wielu testów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
  2. Podobnego zdjęcia Kingi Dudy jeszcze nigdy nie widzieliśmy. Wielu będzie zaskoczonych tym, jak spędza wakacje
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Polska zawodniczka MMA o krok od kalectwa. Wojowniczka opublikowała zatrważające nagranie (WIDEO)

Źródło: o2

Następny artykuł