Justyna Żyła przesadziłayoutube.com Super Express

Justyna Żyła przesadziła? Na zdjęciu z Wisły wszystko widać

Justyna Żyła słynie z kontrowersyjnego zachowania. Najpierw publicznie prała brudy z mężem, potem zaangażowała się w "Taniec z gwiazdami". Ostatnio z kolei zaczęła mówić o alimentach. To wszystko to jednak nic - dopiero najnowsze zdjęcie gwiazdy zostało uznane przez niektórych fanów za przesadę.

Justyna Żyła nie stroni od pokazywania swojego życia prywatnego. Wręcz przeciwnie, co jakiś czas zdradza fanom interesujące szczegóły. Najwięcej chyba zdarza jej się mówić o zakończonym małżeństwie z Piotrem Żyłą, jednak zdarzają się też inne tematy, tak w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu, którą można zobaczyć na Youtube. Tym razem celebrytka pokazała bardzo dużo. Zdjęcie z Wisły nie pozostawia złudzeń.

Skandal z udziałem Martyniuka. Przeszedł samego siebie. Sprawa trafi do sąduSkandal z udziałem Martyniuka. Przeszedł samego siebie. Sprawa trafi do sąduCzytaj dalej

Justyna Żyła w Wiśle

Justyna Żyła znowu stala się gwiazdą mediów dzięki kolejnej publicznej kłótni ze swoim mężem. Jak widać celerytka chce wykorzystać ten czas i ciągle publikuje na swoim Instagramie nowe, nieco wyzywające zdjęcia. Ostatnio pokazała się między innymi w bikini w towarzystwie Patrycji Wieji oraz kusiła ujęciem z wanny. Tym razem jednak zdecydowała się na jeszcze odważniejsze zaprezenytowanie swojej urody. 23 sierpnia, w niedzielę, na jej profilu pokazało się zdjęcie z Wisły.

Blogerka stoi tyłem do obiektywu na polu, a wysokie trawy i niebieskie niebo stanowią dla niej piękne tło. Jednak to nie malowniczy, wręcz sielankowy krajobraz najbardziej przykłuwa uwagę. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" przyćmiła wszystko wokół swoim powalającym strojem. Jest odziana w bardzo zwiewną, przeźroczystą czarną sukienkę ozdobioną piórami. Pod nią widać tylko czarne majtki. Na drugim zdjęciu jest odwrócona przodem do fotografa i osłania uśmiechniętą twarz od słońca. W połączeniu z wystylizowanymi włosami wygląda bardzo tajemniczo i majestatycznie, jednak nie wszyscy są zadowoleni.

Przesada?

Niekótrzy uważają, że tak odważne zdjęcie jest przesadą dla kobiety, która wychowuje dzieci, nawet jeśli jest osobą publiczną. Mimo to głosów zachwytu jest o wiele więcej, a fani komplementują doskonałą sylwetkę byłej żony skoczka narciarskiego. Zacvhwalają też odwagę, bowiem nie każda osoba zdecydowałaby się na takie zaprezentowanie swojego ciała.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz mroczki przed oczami? Lekarze nie mają dla ciebie dobrych wiadomości
2. Zmieniają długość kwarantanny. Przełomowe słowa Ministra Zdrowia
3. Prezydent właśnie podpisał ustawę. Nowy podatek wejdzie w styczniu 2021

Justyna Żyła zapewne nie przejmuje się głosami krytyki. Celebrytka jest pewna siebie i wiele razy już radziła sobie z nieprzychylnymi opiniami na swój temat, zwłaszcza po kilku występach w "Tańcu z gwiazdami". Fanom pozostaje czekać na kolejne fotografie swojej ulubienicy. Zapewne nie każe im długo czekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna informacja dla polskich kibiców. Polska będzie gospodarzem sportowej imprezy, selekcjoner potwierdza
  2. Hipokryzja Magdaleny Ogórek? Przedstawiamy nagranie, na którym zaprzecza sama sobie
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Zamknął psa w rurze, bez dostępu do wody i jedzenia. Oprawca usłyszał zaskakujący wyrok

Źródło: Instagram

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł