Justyna Żyła dodała zdjęcie na Instagramieinstagram.com/justynazyla

Justyna Żyła znowu tyłem do kamery. Pokazała, co kocha

Justyna Żyła to z pewnością jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskich showbiznesie. Niejednokrotnie już szokowała swoim skandalicznym zachowaniem. Teraz znowu jest na językach. Powód jest jednak zupełnie inny niż zawsze.

Justyna Żyła to celebrytka znana jako była żona skoczka Piotra Żyły. Byłe małżeństwo nie żyje jednak w pokoju. Od lat prowadzą wojnę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sama Justyna wiele razy udowodniła już, że stać ją na wiele. Często szokuje swoim zachowaniem, czy zdjęciami. Ostatnio zamieściła nową fotografię, na której pokazała coś, co jest dla niej niezwykle ważne.

Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plażyNatychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plażyCzytaj dalej

Justyna Żyła zaskoczyła na Instagramie

Polska celebrytka nie ma chwili spokoju. Ostatnio znów miała konflikt z Piotrem. Poszło o ich dzieci - Karolinę i Jakuba. Według byłej żony skoczka, mężczyzna nie ma czasu dla swoich dzieci, a gdy już się z nimi spotyka, angażuje to w swoją nową partnerkę. Justyna uznaje, że to niepotrzebne. Piotr pokazał w mediach społecznościowych rozmowy z byłą żoną. Kobieta użyła ciętego języka.

Jednak teraz gwiazda postanowiła odciąć się od swoich codziennych problemów i wypocząć. Z tego powodu postanowiła wyjechać do niezwykle ważnego dla niej miejsca, czym postanowiła pochwalić się w swoich mediach społecznościowych. Jest tam pięknie.

Dzisiaj grzeje: 1. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegóły
2. PAP: Zatrważające doniesienia ws. śmierci dziennikarki TVP w uwłaczających warunkach. Ujawniono najważniejsze fakty

- Moje miejsce na ziemii - napisała pod zdjęciem na Instagramie Żyła. Na zdjęciu widzimy, jak Justyna swoi tyłem do obiektywu, a na wprost jej widać piękny krajobraz. Jest to Wisła, czyli ulubione miasto celebrytki. W komentarzach fani życzyli jej miłego urlopu, a także okazali wsparcie w problemach rodzinnych. Już wcześniej pisaliśmy o Justynie Żyle. Można o niej przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł