Justyna Steczkowska. Rocznica ślubu siostryinstagram.com/magdasteczkowska

Smutne wieści o siostrze Justyny Steczkowskiej. Miała świętować rocznicę ślubu w Grecji, nie przewidziała jednego

Justyna Steczkowska to popularna piosenkarka, która ma siostrę Magdę. Ona również jest znaną wokalistką. Miała plany świętowania rocznicy ślubu w słonecznej Grecji. Niestety, coś pokrzyżowało jej plany.

Justyna Steczkowska pochodzi z licznej rodziny. Oprócz niej popularna jest także jej siostra Magda. To właśnie ona razem ze swoim mężem Piotem Królikiem miała świętować rocznicę ślubu w Grecji. Gotowi byli na świetny wyjazd, ale coś pokrzyżowało ich plany.

TVP informuje. Andrzej Duda doleciał do Włoch. Podjęto ważną decyzję ws. koronawirusaTVP informuje. Andrzej Duda doleciał do Włoch. Podjęto ważną decyzję ws. koronawirusaCzytaj dalej

Justyna Steczkowska. Nieudany wyjazd siostry

- Dzisiaj nasza rocznica ślubu. Najważniejsze, że po 19 latach wciąż potrafimy rozwiązywać problemy - pisał na Instagramie Piotr Królik. - 19 lat razem, a mi wciąż mało. Mężu kochany, z okazji naszej rocznicy życzę nam jeszcze wielu lat takich śniadań i konstruktywnych rozmów, jak widać na załączonych obrazkach. Dziękuję Ci za nasze piękne wspólne życie - pisała z kolei Magda Steczkowska.

To właśnie z tej okazji para miała pojechać do Grecji na wyspę Zakynthos. Byli już nawet na lotnisku w Katowicach, ale ostatecznie postanowili zrezygnować z podróży. Powodem było ciągłe odkładanie lotu. Działo się tak z powodu szalejącego nad wyspą cyklonu Ianos. Ruch lotniczy w tym regionie był zakazany. Małżeństwo postanowiło więc świętować na terenie Polski. Steczkowska i Królik pojechali do wsi Radawa na Podkarpaciu. Wynajęli tam pokój w urokliwym hotelu.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie
2. Produkty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturm

Ostatnio inna polska gwiazda świętowała rocznicę ślubu. W jej przypadku finał był jednak inny. Choć aktorka obawiała się, że koronawirus pokrzyżuje jej plany, ostatecznie udało się świętować tak, jak chciała. O kim mowa? Dowiedz się tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies rasowy, ale bez rodowodu. Czy pies bez papierka jest kundlem?
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Niewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Trudno uwierzyć, co zrobili z owcami

Źródło: Onet

Następny artykuł