Jezioro, a w nim klaunYoutube.com/Stromedy (screen)

Latali dronem nad jeziorem. Kiedy zobaczyli, co uchwycił, oblał ich zimny pot

Jezioro skrywało niesamowitą istotę. Zauważyła to grupa młodych ludzi, która posługując się dronem obserwowała z góry okolice. Nagle z wody zaczęła wydostawać się pewna postać. To co się działo później, jest niesamowite.

Jezioro było nagrywane za pomocą drona przez młodych mężczyzn. Nagranie zostało zamieszczone na platformie YouTube. Widać na nim, jak z wody wydostaje się niezwykła postać. Potem zaczynają dziać się rzeczy, które odbierają im mowę. Co się wydarzyło?

Jest nowa lista czerwonych i żółtych stref. Ministerstwo Zdrowia potwierdziłoJest nowa lista czerwonych i żółtych stref. Ministerstwo Zdrowia potwierdziłoCzytaj dalej

Jezioro skrywało istotę. Niesamowita historia

Młodzi ludzie siedząc w samochodzie obserwowali, co pokazuje dron, którym sterowali nad okolicami. Kiedy polecieli nim nad jezioro, zauważyli że wychodzi z niego dziwna postać, która w dłoni trzymała unoszącego się w górę balona z helem. Okazało się, że była to osoba przebrana za klauna. Zaczął on biec przez plażę i udał się w okoliczne zalesienie. Tam zaczęły dziać się niesłychane rzeczy.

Kiedy klaun pojawił się wśród drzew, zauważył pewną kobietę. Zaczął ją gonić, a ona przed nim uciekała. Niedługo później pojawił się również pewien mężczyzna. W trójkę zaczęli biegać jeden za drugim. W pewnym momencie kobiecie i mężczyźnie udało się pokonać klauna i przycisnęli go do ziemi. Później wstał i zaczął iść w stronę jeziora.

Dzisiaj grzeje: 1. Był wielki huk, potem błysnęło. 10 dzieci nie żyje, były bezradne, tragiczna wiadomość z zagranicy
2. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja

Wskoczył do wody, a na powierzchni pozostała po nim tylko maska i peruka. Nagranie zostało zamieszczone na kanale Stromedy. Można je zobaczyć poniżej. Wcześniej pisaliśmy o innej ciekawej historii, o której przeczytasz tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje prawdziwa legenda, światowej sławy gwiazdor w żałobie
  2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
  3. Doda może się schować. Marcelina Zawadzka oszołomiła fanów, zdjęcia zapierają dech
  4. Ostateczny koniec. Mielno ogłosiło ważny komunikat, wiele turystów będzie zrozpaczonych
  5. Wielu może tylko pozazdrościć. Wydało się, jak Kasia Cichopek spędza ostatni weekend wakacji
  6. Do sieci trafiło nagranie z lasu w Czarnobylu. Badacz uchwycił niezwykłą rzecz, zawiadomił służby

Źródło: Youtube.com/Stromedy

Następny artykuł