jezioro Tałty kolejna tragedia

Trwa dramatyczna akcja ratunkowa nad polskim jeziorem. Liczy się każda sekunda

Jezioro Tałty po raz kolejny jest przeczesywane przez ratowników. Mężczyzna w pewnym momencie po prostu zniknął. Nie ma czasu do stracenia, ponieważ jego życie może być zagrożone.

Jezioro Tałty jest bardzo popularne wśród turystów. W sezonie letnim jest niemal tak dużo osób wypoczywających nad jego brzegiem, jak nad Bałtykiem. Ratownicy niejednokrotnie ruszali do akcji, by uratować tonących, lub pomóc osobom w łodziach wrócić na brzeg. Tym razem otrzymali zgłoszenie o zaginięciu.

Niewyobrażalna tragedia na polskiej plaży. Niestety, nic nie dało się zrobićNiewyobrażalna tragedia na polskiej plaży. Niestety, nic nie dało się zrobićCzytaj dalej

Jezioro Tałty i kolejny dramat

Jak poinformowało Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, ok. godziny 17 otrzymano zgłoszenie o zaginięciu 46-letniego mężczyzny. Osoby, z którymi spędzał czas, w pewnym momencie zauważyły jego nieobecność. Wszyscy bawili się razem, pływali w wodzie, więc jest ryzyko utonięcia.

Do akcji wkroczyła także straż pożarna, która wspiera ratowników. 46-latek poszedł popływać w okolicach Starych Sadów, przy tzw. małej plaży. Nie wrócił jednak na brzeg, nigdzie nie słychać wołania o pomoc. Ratownicy próbują zdobyć więcej szczegółów, pytając świadków zdarzenia o ich obserwacje.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w akademiku. Studenci mieli kontakt z setkami osób
2. Niewyobrażalna tragedia na polskiej plaży. Niestety, nic nie dało się zrobić
3. Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł

Jeśli akcja ratunkowa na jeziorze nie przyniesie skutku przez dwie godziny, zostanie zakończona. Inne służby rozpoczną wtedy akcję poszukiwawczą, która może skończyć się odnalezieniem mężczyzny, który schronił się w bezpiecznym miejscu, lub jego ciała. Po tak długim czasie osoba, która się topiła, nie ma już szans na przywrócenie funkcji życiowych. Zaledwie 5 dni temu na tym samym jeziorze zginął młody mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP przekazało pilną informację w sprawie finału Ligi Mistrzów. Nadejdą wielkie zmiany, część fanów będzie niezadowolona
  2. Mandat w wysokości nawet 5 tys. zł. Nowe przepisy nie ominą nikogo
  3. Ogłoszono pomarańczowy alert dla połowy kraju. Niestety, okropne wieści dla wszystkich na urlopie
  4. Niestety, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Chodzi o Kraków, zagrożenie jest ogromne
  5. Opublikowała zdjęcie z wycieczki i przeraziła internautów. Zauważyli druzgoczący szczegół, jak mogła nie zauważyć?
  6. Wsiadła do PKP z dwoma psami. Konduktorzy nie mieli dla niej litości, wezwano policję

Źródło: RMF 24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł