jezioro straszna rzeczFot. Imgur marcusps1

Zrobiły sobie zdjęcie nad pięknym jeziorem. Gdy je obejrzały z bliska, zobaczyły straszliwą rzecz

Jezioro miało być idealnym tłem do zdjęcia grupy przyjaciółek, które były na imprezie w hotelu położonym w malowniczym miejscu. Oglądając fotografię z przyjęcia, dziewczyny zauważyły bardzo niepokojący szczegół. Po konsultacji z obsługą noclegowni, wczasowiczki usłyszały straszną wiadomość. Po tym widok pamiątki zaczął wywoływać jedynie gęsią skórkę.

Jezioro Loch Eck w Szkocji aż się prosi, aby urządzić sobie na jego tle sesję zdjęciową. Nic dziwnego, że przyjaciółki, które bawiły się w pobliskim hotelu, wpadły na ten pomysł. Grupa dziewczyn wybrała się w te rejony, by uczcić specjalną okazję. Nie spodziewały się jednak, że po tym przyjęciu, które miało być beztroskim wyjazdem, ich wspomnienia na samą myśl o nim będą wywoływały gęsią skórkę. Natomiast do pamiątkowej fotografii prawdopodobnie wolą nie wracać. Zdjęcie związane z tą osobliwą historią zostało opublikowane w serwisie Imgur przez użytkownika marcusps1.

Trwa dramatyczna akcja ratunkowa nad polskim jeziorem. Liczy się każda sekundaTrwa dramatyczna akcja ratunkowa nad polskim jeziorem. Liczy się każda sekundaCzytaj dalej

Okazało się, że na fotografii znalazły się nie tylko przyjaciółki oraz jezioro. W rogu zdjęcia, niedaleko jednej z dziewczyn, można dostrzec ukrytego chłopca. Zdumione wczasowiczki nie mogły sobie przypomnieć, aby w pobliżu znajdowało się jakieś dziecko. Z ciekawości postanowiły skonsultować tajemniczą sprawę z obsługą hotelu. Podczas rozmowy usłyszały historię, która zmroziła im krew w żyłach.

Jezioro Loch Eck i legenda o "niebieskim chłopcu"

Dziewczyny, które wybrały sobie jezioro Loch Eck na tło do pamiątkowego zdjęcia, były przekonane, że w całym hotelu w tym okresie nie było żadnego dziecka. By się upewnić, zabrały ze sobą fotografię i pokazały ją obsłudze noclegowni, prosząc o wyjaśnienie. Widok ukrytego dziecka sprawiał, że czuły się bardzo nieswojo. Wtedy hotelarze opowiedzieli grupie historię, której być może wolałyby nigdy nie poznać. Mowa o "niebieskim chłopcu".

Okazało się, że jezioro w przeszłości było miejscem strasznej tragedii. W Loch Eck wiele lat przed przyjazdem do hotelu grupy przyjaciółek utonęło 4-letnie dziecko. Lokalna społeczność szkocka nazwała go The Blue Boy - "niebieski chłopiec". Już samo słowo niebieski wydaje się nieprzypadkowe, ponieważ "blue" w języku angielskim oznacza nie tylko kolor, ale również smutek. Szczegóły przedstawione przez obsługę hotelu jeszcze bardziej przeraziły dziewczyny. Zarówno pracownicy, jak i klienci twierdzą, że w pokoju nr 4 - tym samym, który zamieszkiwał przed laty "niebieski chłopiec" - nadal czuć osobliwą obecność.

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus w akademiku. Studenci mieli kontakt z setkami osób
2. Niewyobrażalna tragedia na polskiej plaży. Niestety, nic nie dało się zrobić
3. Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł

Zgodnie z relacjami świadków po tragedii, w której centrum znalazło się jezioro Loch Eck, w pokoju nr 4 czasem pojawiały się mokre ślady dziecięcych stóp. Obsługa hotelu przyznała również, że przedmioty zmieniają swoje położenie, co trudno wytłumaczyć. Ta historia przeraziła grupę przyjaciółek, która zaczęła się zastanawiać, czy przez przypadek w kadrze zdjęcia nie znalazł się duch "niebieskiego chłopca". Wierzycie w takie opowieści? W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dziwnym zdjęciu, które ojciec zrobił córce na plaży.

jezioro i legenda o chłopcu
źródło: https://imgur.com/gallery/9eKDr

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po meczu kamery nagrały szalone zachowanie Roberta Lewandowskiego. Nie wiedział, że jest nagrywany (WIDEO)
  2. Jedna część kurczaka nie nadaje się na rosół. Nadal wiele osób popełnia ten sam błąd
  3. Ogłoszono pomarańczowy alert dla połowy kraju. Niestety, okropne wieści dla wszystkich na urlopie
  4. Niestety, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Chodzi o Kraków, zagrożenie jest ogromne
  5. Pies zjadł zawiniątko na spacerze. Kiedy weterynarz zobaczył wyniki RTG, zadecydował o pilnej operacji

Źródło: podaj.to

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł