Jezioro, które podbiło Internetfacebook.com Ministerstwo Środowiska

Polskie jezioro podbija serca. Podoba Wam się? Prawdziwy cud natury

Jezioro to świetne miejsce na wypoczynek. W Polsce jest mnóstwo jezior, które warto zobaczyć. Jedno z nich jest niezwykłe, a wiele osób nawet nie wie o jego istnieniu. Nagranie stworzone w tym miejscu podbiło Internet. Gdzie znaleźć ten zbiornik?

Jezioro podbiło serca internautów. Widok robi niesamowite wrażenie. Mnóstwo osób nawet nie wiedziało o jego istnieniu. Sławne stało się między innymi dzięki telewizji TVN, która z tego miejsca nadawała swój popularny program. O jakim jeziorze mowa?

Całe polskie miasto w rozpaczy. Całe polskie miasto w rozpaczy. "Stanęliśmy w obliczu klęski finansowej". Kurort w ferie przyjmuje tłumyCzytaj dalej

Niezwykłe jezioro zachwyciło Polaków

Popularny zbiornik to Jezioro Czarne. Robi niesamowite wrażenie, jeżeli spojrzymy na nie z lotu ptaka. Ma wyjątkowy kształt i piękną, niebieską wodę. Przypomina serce. Wielu Polaków dowiedziało się o tym miejscu dzięki Markowi Zienteckiemu, który przesłał zdjęcia do portalu Dziennik Bałtycki.

Wicepremier zdradził szczegóły nowych restrykcji. Wiadomo, co ze stokamiWicepremier zdradził szczegóły nowych restrykcji. Wiadomo, co ze stokamiCzytaj dalej

- Jezioro w kształcie serca odkryłem przypadkiem latając dronem w okolicach Międzyrzecza. Jest to jezioro położone malowniczo w środku lasu, między sporymi wzniesieniami. Ma idealny kształt serca, przez co jest unikalne w skali świata - opowiadał mężczyzna. Dodał, że nie rozumie, dlaczego tak wiele osób zachwyca się zagranicznymi krajobrazami, kiedy w Polsce jest tak pięknie.

Już na drugi dzień turyści zainteresowali się tym miejscem. W okolicach można było zauważyć mnóstwo samochodów. Również telewizja TVN pokusiła się o wycieczkę nad jezioro. Stamtąd przeprowadzili transmisję, podczas której Bartek Jędrzejak opowiedział o zbiorniku.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogłosili godzinę policyjną w części kraju. Fatalna sytuacja za granicą
2. TVP w bulwersujący sposób wprowadza w błąd Polaków? Wpis wywołał oburzenie, "za dużo lekcji religii"
3. Będą nowe procedury bezpieczeństwa w Polsce. Potwierdzili, uderzą w Polaków szykujących wyjazdy na zimowe urlopy

- Wiele osób, krytykuje mnie, że niepotrzebnie pokazałem dokładne położenie jeziora, przez co jezioro to straci swój osobliwy urok. Internauci zarzucali mi, że akwen zostanie zaśmiecony, a tłumy turystów zniszczą przyrodę. Wbrew przewidywaniom internautów nic takiego się nie stało - mówił Zientecki.

Zdradzili, co dalej z zakazem lotów. Podali warunki, wkrótce pasażerowie mogą wrócić na pokład BoeingaZdradzili, co dalej z zakazem lotów. Podali warunki, wkrótce pasażerowie mogą wrócić na pokład BoeingaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka zjawiła się w szpitalu i błagała o pomoc. Lekarze od razu zrozumieli, o co jej chodzi
  2. Porażające przeżycia na pokładzie WizzAir. Wielkie niebezpieczeństwo, dopiero ujawnili
  3. O północy zamknęli puby i restauracje. Reakcja tłumu nie mieści się w głowie, nagranie zza granicy przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Warszawa i Kraków na nowej liście czerwonych stref już od dziś? Niebawem rząd ogłosi decyzję
  5. Ujawniono raport o Polsce, wyniki są zatrważające. Wstyd, trafiliśmy na niechlubną listę
  6. Pies bał się burzy, nie pozwalał nikomu się zbliżyć. Wtedy podeszło do niego małe dziecko i stało się niemożliwe

Źródło:dziennikbaltycki.pl

Następny artykuł