Jezioro. Tam zginął mężczyznaPixabay.com/ScorpionD/zdjęcie poglądowe

Mieli nadzieję do końca, niestety. Nie żyje, czarny scenariusz się spełnił

Jezioro stało się miejscem strasznej tragedii. Wszystko wydarzyło się w województwie warmińsko-mazurskim. W popularnym wśród turystów akwenie utopił się mężczyzna. Rodzina do samego końca miała nadzieję, ale niestety stało się inaczej.

Jezioro na Mazurach. To tam doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego zmarł mężczyzna. Rodzina potwierdziła jego tożsamość. O sprawie poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji, Agata Kulikowska de Nałęcz.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Wybrał się nad jezioro. Nie żyje

Jak poinformowała policja w Ełku, z Jeziora Ełckiego w województwie warmińsko-mazurskim wyłowiono w piątek ciało 43-letniego mężczyzny. Policja stara się ustalić, jakie były okoliczności tego zdarzenia.

Agata Kulikowska de Nałęcz powiedziała, że około godziny 14:00 przechodnie, którzy spacerowali promenadą, zobaczyli dryfujące przy brzegu jeziora ciało. Wydarzyło się to przy uczęszczanym trakcie spacerowym, znajdującym się przy moście na ulicy Pułaskiego w centrum miasta. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy wyciągnęli zwłoki na brzeg.

Prokuratura wydała polecenie, aby zabezpieczyć znalezione ciało. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ma pomóc ustalić powody śmierci. Wcześniej przeprowadzono oględziny, podczas których znaleziono rzeczy osobiste zmarłego.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

W ten sposób odnaleziono jego rodzinę, która potwierdziła tożsamość. Krewi do końca mieli nadzieję, że mężczyzna odnajdzie się żywy. Nie był jednak oficjalnie uznany za osobę zaginioną. Jakiś czas temu pisaliśmy o innym wypadku na jeziorze. Można o nim przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniowali
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł