jezioro zderzenie skuterówFot. wikimedia.commons/ Stiopa/ CC BY-SA 4.0 / https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Dramatyczne sceny na polskim jeziorze. Doznał poważnych obrażeń

Jezioro bywa niebezpieczne nie tylko ze względu na naturalne zagrożenia. Czasem do nieszczęścia wystarczy drugi człowiek, który przez własną nieuwagę lub brak umiejętności doprowadza do tragedii.

Jezioro Zegrzyńskie jest największym zbiornikiem wodnym w okolicy Warszawy. W ciepłe dni nad jego brzegiem gromadzą się prawdziwe tłumy, czasem tłoczno jest nawet na wodzie. W niedzielne popołudnie doszło do zderzenia dwóch skuterów wodnych, co od razu zostało zauważone przez ratowników na bazie. Ruszyli na pomoc mężczyźnie.

Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstydWysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstydCzytaj dalej

Jezioro było obserwowane przez ratowników

- O godzinie 14.50 ratownicy będący na bazie zauważyli wypadek z udziałem dwóch skuterów wodnych przy plaży przy Hotelu 500 - poinformowało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Legionowie. - Kierująca skuterem wpłynęła w drugi, w efekcie czego mężczyzna z niego wypadł. Natychmiast nasi ratownicy uzbrojeni w apteczkę, deskę ortopedyczną pobiegli w celu udzielenia pomocy. Okazało się, że pacjent jest przytomny, jednak ma uszkodzoną miednicę oraz nogę - dodano w komunikacie zamieszczonym na Facebooku.

30-latek trafił do szpitala śmigłowcem LPR, ponieważ ratownicy z karetki stwierdzili u niego bardzo poważny uraz. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, lecz z pewnością długo będzie dochodził do siebie po wypadku. Policja poinformowała o wypadku, skąd wiadomo, że sprawcą jest 23-letnia kobieta, która nie odniosła obrażeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe czerwone strefy w Polsce? Szumowski nie pozostawia złudzeń
2. Nie musisz jeździć jak wariat, żeby dostać mandat 200 zł. Powód mocno cię zaskoczy

WOPR apeluje o rozwagę zwłaszcza nad wodą. Pogoda w ostatnich dniach wyjątkowo sprzyja wypoczynkowi w takich miejscach, jak Jezioro Zegrzyńskie. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę również na Jeziorze Solińskim. Jeden z poszkodowanych trafił do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Żyła zagrał na nerwach Justyny? Jego zdjęcie z partnerką dolało oliwy do ognia, celebrytka będzie wściekła (FOTO)
  2. PKO BP wprowadza duże zmiany. Rewolucja w banku może zmienić życie wielu klientów
  3. Wiemy jak Andrzej Duda zareagował na wiadomość o wypadku polskiego autokaru
  4. Wypadek autokaru z Polakami za granicą. 1 osoba nie żyje, 30 osób rannych
  5. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  6. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera

Źródło:RMF 24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł