jesień morze czy góryFot. pixabay.com/ b-sea

Góry czy morze? Gdzie wybieracie się jesienią?

Jesień jest porą roku, kiedy niewiele osób decyduje się na wyjazdy. Jest to jednak dobry moment dla osób, które chcą trochę spokoju z dala od innych ludzi. Waszym zdaniem lepiej wyjechać w góry czy nad morze?

Jesień jest okresem, w którym zaczyna się szkoła, więc mało kto myśli już o wakacjach. Wtedy właśnie na wakacje wyruszają osoby, które liczą na brak tłumów, ciszę i spokój. Na wyjazd poza sezonem wybieracie częściej góry czy morze?

Pożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcjaPożar w szkole na południu Polski. Nad miastem unoszą się duże kłęby dymu. Trwa akcjaCzytaj dalej

Wyjazd na jesień w góry czy nad morze?

Góry oferują liczne atrakcje przez cały rok. W Polsce mamy kilka pasm górskich, każdy z nich różni się poziomem trudności i cechami krajobrazu. Wszędzie znajdziemy liczne szlaki piesze i rowerowe. Trzeba jednak bardzo uważać na pogodę, która potrafi być bardzo zmienna. Zawsze warto na bieżąco sprawdzać prognozę pogody i mieć ze sobą ciepłe ubrania i wodoszczelne buty.

Morze chociaż już zimne, cały czas jest wspaniałą atrakcją dla osób, które lubią romantyczne spacery o zachodzie słońca. Nadmorskie kurorty często leżą również w okolicy parków narodowych, które jesienią przybierają zupełnie nowych barw.

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki strach i krzyki na pokładzie samolotu. Służby wkroczyły do akcji
2. Prowadząca "Nasz nowy dom" bardzo martwi się o swoje dziecko. Media mówią o kryzysie
3. Lech Wałęsa nie próżnuje. Wybrał się na bajeczne wakacje. Co za luksusy

Polacy decydując się na wakacyjny wyjazd, najczęściej wybierają góry lub morze. Chociaż jesień nie jest popularnym terminem, to jest to własnie jej atut - możemy zaznać prawdziwej ciszy i spokoju. Jakie jest Wasze zdanie? Wyjeżdżacie na wczasy jesienią? Podzielcie się opinią na naszym Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Starszej suczce zostały 24 godziny życia. Kobieta mogła zrobić tylko jedno, aż chce się płakać
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie

Następny artykuł