Jastrzębia Góra z tragicznym wypadkiem 25-latka.Fot. Wikipedia.org/Jarba/domena publiczna/ zdjęcie poglądowe

Porażająca wiadomość obiegła polskie media. 25-latek może już nigdy nie stanąć na nogi

Jastrzębia Góra stała się miejscem tragicznego wypadku, który obiegł cały kraj. Po wizycie w popularnym kurorcie mężczyzna może już nigdy nie stanąć na nogi o własnych siłach.

Jastrzębia Góra - to tutaj 25-letni mężczyzna doznał poważnego urazu kręgosłupa, który może przekreślić jego szanse na powrót do pełnej sprawności. Co ważne jednak przyczyną tragicznego wypadku była najprawdopodobniej nieodpowiedzialność samego urlopowicza.

Bezwstydne sceny na plaży nad Bałtykiem. Po wszystkim poszli na smażoną rybkęBezwstydne sceny na plaży nad Bałtykiem. Po wszystkim poszli na smażoną rybkęCzytaj dalej

Jastrzębia Góra ze sprawą klifu

Jak podają dziennikarze TVN24, Jastrzębia Góra usłyszała o pobliskim klifie w kontekście tragicznego wypadku z 25-letnim urlopowiczem w roli głównej. Do zdarzenia doszło dzisiaj (niedziela, 2 sierpnia) nieopodal jednej z plaż. Mężczyzna miał wspiąć się na wzgórze i skoczyć prosto do wody. Niestety, prawdopodobnie przecenił swoje możliwości.

Nie ma zgodności, czy 25-latek trafił na kamień, czy inny obiekt niewidoczny z klifu, jednak pewne jest, że musiały interweniować służby. Jastrzębia Góra stała się świadkiem dramatycznej akcji wyspecjalizowanego zespołu ratownictwa medycznego, które zabrało 25-latka z miejsca zdarzenia. Wstępną diagnozę przekazali przedstawiciele policji.

Jastrzębia Góra: 25-letni mężczyzna z poważnym urazem kręgosłupa

Według rozmówczyni TVN24, Justyny Sochackiej z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Jastrzębia Góra mogła być dla mężczyzny ostatnim miejscem, po którym chodził w pełni o własnych siłach. Jak przekazała rzeczniczka LPR-u, 25-latek skoczył z klifu na tzw. główkę, a w wyniku najprawdopodobniej zderzenia, doznał poważnego urazu kręgosłupa. Teraz przebywa w jednym z gdańskich szpitali. Co ważne, w ostatnich dniach coraz częściej słyszy się o kontrowersyjnych epizodach, które mają miejsce nad polskim morzem.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię
2. Już niebawem wielu Polaków czeka wymiana prawa jazdy. Koszty mogą zadziwić

- Działania straży polegały na zabezpieczeniu lądowania śmigłowca LPR oraz pomocy w przeniesieniu osoby poszkodowanej. W działaniach uczestniczyła jednostka OSP Jastrzębia Góra - relacjonował cytowany przez TVN24 młodszy kapitan Krzysztof Minga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła znowu w związku? Tajemniczy mężczyzna z jej zdjęcia w końcu zabrał głos, powiedział światu całą prawdę
  2. Śmierć zajrzała Edycie Górniak w oczy. Dantejskie sceny na drodze
  3. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  4. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  5. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  6. 2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?

Źródło: TVN24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł