Jarosławiec bada sprawę topielca.Fot. Wikimedia.org/Inetta/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

Szedł plażą w Jarosławcu, stanął jak wryty w sekundę. Sceny jak z horroru

Jarosławiec stał się miejscem dramatycznego śledztwa lokalnych służb, których zwieńczeniem może być ostatnie odkrycie jednego ze spacerowiczów. Na ciało niezidentyfikowanego mężczyzny trafił świadek nieświadomy wcześniejszych dociekań miejscowej komendy.

Jarosławiec - to tutaj świadek znalazł dryfujące po Bałtyku ciało mężczyzny, które może być przełomowym elementem śledztwa miejscowych służb. Teraz komenda zapowiedziała wszczęcie procedur wyjaśniających całe zdarzenie. Jeśli podejrzenia funkcjonariuszy okażą się trafne, zespół może zakończyć niewyjaśnioną dotąd sprawę z niedzieli.

Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćPorażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćCzytaj dalej

Jarosławie: Dryfujące ciało dowodem na śmierć turysty?

Jak podają dziennikarze Onetu, Jarosławiec stał się miejscem znaleziska, które może rzucić nowe światło na sprawę z niedzieli (23 sierpnia). Dzisiaj (poniedziałek, 24 sierpnia) jeden ze spacerowiczów, którzy przechadzał się po najszerszym odcinku pobliskiej plaży, (tzw. polski Dubaj), natknął się na dryfujące ciało zmarłego mężczyzny. Całkiem możliwe, że jest to dowód na śmierć poszukiwanego wczoraj turysty.

- Niewykluczone, że znalezione zwłoki należą do 58-letniego turysty z Wielkopolski, którego poszukiwania prowadzone były w morzu w niedzielę od około godziny 10:00 rano i ze względu na złe warunki pogodowe zostały przerwane po godzinie 14:00 – wyjaśniała cytowana przez Onet oficer prasowa sławieńskiej policji asp. Kinga Warczak.

Jarosławiec bada sprawę zaginionego turysty

Według wstępnych ustaleń służb, ciało odnaleziono w okolicach miejscach, gdzie w ostatnim czasie miał przebywać 58-letni turysta, którego sprawą zajmuje się lokalna komenda. Funkcjonariusze potwierdzili, że ciało zostanie poddane sekcji zwłok, których wyniki zostaną opublikowane najprawdopodobniej jutro (wtorek, 25 sierpnia). O przypadku turysty Jarosławiec usłyszał w niedzielę, po godzinie 10:00. Nadal trwa śledztwo wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewana zmiana dotycząca maseczek. Są nowe wytyczne
2. Nagle rząd podjął pilną decyzję. Ogromne zdumienie dla wszystkich turystów, już jutro miało wejść w życie
3. Nadchodzą duże zmiany w przepisach o odpadach. Segregacja zmieni się nie do poznania

- Trwają poszukiwania około 60-letniego mężczyzny, który wszedł do wody w okolicach godziny 10:00. Na miejscu pracują teraz policjanci i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe - wyjaśniała w niedzielę cytowana przez TVN24 asp. Kinga Warczak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świat futbolu wstrzymał oddech. Leo Messi ogłosił swoją decyzję, odchodzi z Barcelony, media przekazały zadziwiające informacje
  2. Skandaliczny spot TVP oburzył nauczycieli z całej Polski. Przedstawia wizję szkoły i utopii, która nigdy nie istniała
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Bezdomna sunia oszczeniła się w nagrzanej szklarni. Widok, który zastali na miejscu wolontariusze poraża

Źródło: Onet/ TVN24

Następny artykuł