Jarosław Kaczyński jak wyglądaFot. Flickr Piotr Drabik

Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda

Jarosław Kaczyński wreszcie opuścił dom i wyruszył na wakacje. W mediach społecznościowych niespodziewanie pojawiły się zdjęcia prezesa rządzącej partii PiS, który korzysta z wolnych dni. Widok jednego z najbardziej znanych polityków może zadziwić. wielu Polaków. Kaczyński spędził ten czas w towarzystwie.

Jarosław Kaczyńśki także wybrał się na wakacje, chociaż większość Polaków o tym nie wiedziała, aż do momentu, w którym w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia prezesa PiS. Okazało się, że wzbudzający skrajne emocje polityk wybrał ustronne miejsce i nie był sam. Syutację opisał europoseł Joachim Brudziński. Widok Jarosława może zadziwić wielu internautów.

Prawie 500 osób straciło życie. Tragiczne informacje z PolskiPrawie 500 osób straciło życie. Tragiczne informacje z PolskiCzytaj dalej

Nie jest już żadną tajemnicą, że Jarosław Kaczyński jest raczej typem domatora. Polityk bardzo rzadko wychodzi ze swojej willi na Żoliborzu, nie licząc oczywiście służbowych wizyt w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej oraz w Sejmie. Jednak Jarosław Kaczyński zrobił wyjątek i opuścił dom, aby wybrać się na wycieczkę wraz z europosłem Joachimem Brudzińskim. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z wyprawy w odludne miejsce.

Jarsoław Kaczyński w odludnym miejscu na wakacjach

Chociaż Jarosław Kaczyński rzadko opuszcza swoją willę, to zdarza mu się wybrać na wakacje razem z Joachimem Brudzińskim. Obaj politycy zazwyczaj wybierają mało popularne kierunki turystyczne, w których mogą liczyć na ciszę. Do tej pory odwiedzali Beskid Sądecki, Pojezierze Myśliborskie i właśnie Zalew Szczeciński. Również w tym sezonie wakacyjnym Jarosław Kaczyński wybrał się do zatoki Morza Bałtyckiego. Ich wspólne zdjęcie opublikował na Twitterze Joachim Brudziński.

- Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na Zalewie Szczecińskim - napisał pod zdjęciem europoseł.

Trzeba przyznać, że Jarosław Kaczyński rzadko prezentuje się tak, jak na zdjęciu z wakacji. Tym razem prezes PiS nie ma na sobie oficjalnego ubrania i w dodatku się uśmiecha. Wiele wskazuje na to, że polityk jednak czasami pozwala sobie na mniej formalną postawę, gdy spędza czas w odludnym miejscu otoczony zaufanym gronem. Oprócz Zalewu Szczecińskiego Jarosław Kaczyński odwiedził także rodzinne strony europosła Brudzińskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Mamy oficjalne potwierdzenie
2. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
3. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

Jeszcze przed katastrofą lotniczą w Smoleńsku, która miała miejsce w 2010 roku, Jarosław Kaczyński spędzał wakacje ze swoim bratem oraz jego żoną. Zdjęcie z jego tegorocznych wakacji możecie natomiast obejrzeć poniżej. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o relacji po powrocie z wakacji jednej z gwiazd TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska chciała wesprzeć otyłe kobiety. Skończyło się ogromną awanturą (FOTO)
  2. Absolutnie nie wyrzucaj obierek z ogórka. Mają nieocenione zastosowanie
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Chciał uśpić psa, bo "jest stary i śmierdzący". Na szczęście weterynarz zainterweniował

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł