jarosław kaczyński na wakacjachScreen/TVP Info

Zobaczył strój Kaczyńskiego na wakacjach. Nie wytrzymał, powiedział prawdę

Jarosław Kaczyński na co dzień widywany jest raczej w garniturze z racji pełnionej funkcji posła. Głośnym echem obijają się jednak jego stylizacje w czasie wolnym, kiedy może pokusić się o większą swobodę. Jego wybory wziął pod lupę projektant mody.

Jarosław Kaczyński, którego na co dzień zwykliśmy widywać w garniturze, często zdumiewa swoimi stylizacjami w czasie wolnym. Chociaż każdy ma prawo ubierać się jak chce, wybory modowe prezesa są szeroko komentowane. Projektant mody wziął pod lupę garderobę polityka.

Wprowadzają sankcje na kraje bałtyckie. Czarny scenariusz się spełniaWprowadzają sankcje na kraje bałtyckie. Czarny scenariusz się spełniaCzytaj dalej

Co nosi Jarosław Kaczyński?

Prezesowi patii rządzącej można zarzucić wiele - jego decyzje polityczne często są obiektem sporów i niezadowolenia ogromnej grupy ludzi. Krytyce poddawane są również jego decyzje modowe, chociaż wielu traktuje go jako wyrocznię - słynna już biało-czerwona peleryna wyprzedała się w kilka chwil po publikacji zdjęć. Kaczyński lansował również trend na dżinsową czapkę z daszkiem, kamizelkę, czy wiatrówkę.

Projektant mody Piotr Krajewski wziął pod lupę stylizacje prezesa. Zwrócił uwagę, że jego garderoba jest dość staromodna. Oddał mu jednak, że nie starając się podążać za trendami przybliża się do części Polaków, którzy modą się nie interesują.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy dobowy bilans zmarłych od czerwca. MZ podało najnowszy raport
2. Wprowadzają sankcje na kraje bałtyckie. Czarny scenariusz się spełnia
3. Złe wieści dla klientów polskich banków. Poczują konsekwencje decyzji NBP

– Jak widać, nawet lider partii rządzącej potrafi się wyluzować i zrzucić codzienny garnitur. Dla zwykłych zjadaczy chleba, przyzwyczajonych do oficjalnego stroju, to może być widok dość szokujący – zauważa Piotr Krajewski w rozmowie z SE. – Dla mnie hitem była słynna peleryna, która już na zawsze będzie się kojarzyła z prezesem PiS. Mimo że jego wakacyjne stroje nie wpisują się w nowe trendy, to dzięki temu skraca nieco dystans ze społeczeństwem – dodaje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Absurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecy
  2. TVN naprawdę pozwolił na emisję? Oburzające sceny w popularnym programie, zapowiada się skandal
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Wyszedł na spacer z psem rasy husky, nagle rzuciły się na nich pitbulle. Straszne, co stało się dalej

Źródło: SE

Następny artykuł