Izrael to kraj, w którym doszło do tragedii nastolatkiwallpaperflare.com

W rajskim kurorcie doszło do dramatu, 30 mężczyzn nie mogło się powstrzymać. "Zbrodnia przeciwko samej ludzkości"

Izrael to kraj, w którym doszło do wielkiej tragedii. Jej ofiarą jest niewinna nastoletnia dziewczyna. Świat jest poruszony jej dramatem, do którego przyczyniło się 30 mężczyzn. Sytuację skomentował sam premier kraju. Co wydarzyło się na izraelskiej ziemi?

Izrael - to tam doszło do dramatu, o którym mówią media na całym świecie. 30 mężczyzn w brutalny sposób skrzywdziło nastoletnią dziewczynę. Stało się to w popularnym kurorcie turystycznym. Jak powiedział izraelski premier Benjamin Netanjahu, "to zbrodnia przeciwko samej ludzkości".

Fatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apelujeFatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apelujeCzytaj dalej

Izrael poruszony tragedią nastolatki

Wszystko wydarzyło się w Ejlacie. To popularny kurort w Izraelu, który położony jest w południowej części kraju nad Morzem Czerwonym. Skrzywdzona nastolatka była nietrzeźwa i przebywała w pokoju hotelowym. Przed drzwiami wejściowymi ustawiła się kolejka, w której było 30 mężczyzn. Wchodzili tam jeden po drugim w tym samym celu. Nastoltka była przez nich gwałcona. Informację udało się potwierdzić dzięki nagraniom z monitoringu.

Pracuje 20 śledczych

14 sierpnia br. ofiara zgłosiła sprawę na policję. Służbom udało się aresztować 27-letniego podejrzanego z Hadery. Następnego dnia zatrzymano kolejnego mężczyznę, który jest w tym samym wieku i pochodzi z tego samego miasta, co pierwszy aresztowany. Udało ich się zidentyfikować dzięki nagraniom. Służby starają się ustalić tożsamość pozostałych sprawców.

Jak podaje portal Times of Israel, sprawą zajmuje się 20 śledczych. Telewizja Keszet 12 poinformowała również, że są podejrzenia, że niektórzy z oprawców mogli stać obok podczas gwałtów, a także nagrywać całe zdarzenie. Anonimowa osoba powiązana z rodziną poszkodowanej poinformowała media, że ofiara boi się, że materiały trafią do internetu.

Dzisiaj grzeje: 1. 5 mitów dotyczących chorób serca. Numer 4 jest szczególnie groźny, każdego roku zbiera śmiertelne żniwo
2. Prawie połowa Polski o krok od czerwonych alterów. Ostrzeżenia są bardzo poważne
3. Bank ING radzi jak nie stracić pieniędzy z karty. Sposoby są proste, chociaż często o nich zapominamy

To brutalne zdarzenie skomentował również premier Izraela. - To nie tylko zbrodnia przeciwko tej dziewczynie, to zbrodnia przeciwko samej ludzkości - powiedział Benjamin Netanjahu. Jakiś czas temu w Izraelu doszło do innej tragedii. Można o niej przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki nagle zaapelował do wszystkich Polaków. Mocne słowa polskiego skoczka
  2. Jeśli nie dokonaliście przelewów przed weekendem, możecie mieć kłopoty. Poważne utrudnienia w PKO BP, Santanderze, mBanku, ING i Getin
  3. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali
  4. Niestety, koniec. Zacznie się już w weekend, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  5. Tragiczne doniesienia zza granicy, są ofiary. Dym widać z wielu kilometrów, spłonął hotel w kurorcie
  6. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł