Izolacja w niektórych krajach nawet w okresie wakacyjnymwallpapercave.com

Granice zamknięte do końca wakacji. Zapadła ostateczna decyzja dwóch krajów

Izolacja na okres wakacyjny. Kolejne kraje nie przyjmą turystów tego lata, co oznacza dla nich izolację łącznie nawet przez pięć miesięcy. Gdzie nie pojedziemy na urlop?

Izolacja w kolejnych krajach. Niektóre państwa zdecydowały, że nie otworzą granic do końca wakacji. Oznacza to, że turyści będą musieli zrezygnować z letniego wypoczynkach w tych miejsach. O jakie kraje chodzi?

Ostrzeżenia dla 10 województw, mieszkańcy muszą uważać. Wszystkie pierwszego stopniaOstrzeżenia dla 10 województw, mieszkańcy muszą uważać. Wszystkie pierwszego stopniaCzytaj dalej

Izolacja do końca wakacji

Jakiś czas temu Argentyna ogłosiła, że nie otworzy granic w ciągu najbliższych pięciu miesięcy. Teraz taką samą decyzję podjęła również Kolumbia. Powodem jest oczywiście panująca na świecie pandemia koronawirusa.

Władze wspomnianych wcześniej państw zobowiązały linie lotnicze do wstrzymania sprzedaży biletów lotniczych do nich na okres co najmniej czterech miesięcy. Dozwolone są jedynie loty cargo i repatriacyjne, które mają na celu pomoc humanitarną i umożliwienie imigrantom powrotu do ojczyzny. Kolumbia wstrzymała loty międzynarodowe do 31 sierpnia. Zakaz obowiązuje od 23 marca. Z tego powodu zbankrutowała Avianca, czyli jedna z najpopularniejszych kolumbijskich linii lotniczych. To też jeden z czołowych przewoźników w całej Ameryce Łacińskiej. Firma planowała wznowienie działalności, jednak przedłużenie zakazu na to nie pozwoli. Co więcej, Kolumbia nie planuje wznowienia nawet rejsów krajowych.

Zakazy obowiązują także w innych państwach w Ameryce Południowej. Podobne obostrzenia wprowadzono między innymi w Peru, Panamie i Ekwadorze. Jednak w tych przypadkach nie będą one obowiązywać przez tak długi czas.

Dzisiaj grzeje: 1. Otworzą kolejne obiekty w Polsce. Znamy termin
2. Jest nowy raport, znamy już najmniej i najbardziej awaryjne auta na drogach. Możliwe, że sam masz jedno z nich

Państwa z różnych zakątków świata postanowiły zrealizować loty repatriacyjne do Argentyny. Wrócić do domu mogli migranci między innymi z Niemiec, Czech, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie szczęście w domu Małgorzaty Rozenek. Przepiękny widok mamy z dzieckiem
  2. Przywiązali psa do bramy schroniska i odjechali. Zachowanie urzędników zaskakuje i poraża
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Kochany przez miliony sportowiec zgotował piekło swojej żonie. Bił ją na oczach małego synka

Źródło: Fly4Free.pl

Następny artykuł