pkp intercity promocjafot. pixabay.com/ salimaner

Olbrzymie zmiany w PKP. Podróżnym opadły szczęki. Nikt się nie spodziewał

Intercity ogłosiło poważną zmianę, która wpłynie na podróż tysięcy pasażerów. Wszystko zostało już potwierdzone. Warto sprawdzić przed udaniem się w podróż.

Intercity ogłosiły ogromne zmiany, które mogą zadecydować o kierunku naszej przyszłej podróży. Wszystkie informacje zostały potwierdzone przez przewoźnika. Warto zapoznać się przed udaniem się w podróż.

Obrazy Turysci.pl"Sytuacja jest katastrofalna". 22 osoby zaginione i ofiary śmiertelne, ogromne zniszczenia. Przykre informacje za granicyCzytaj dalej

PKP Intercity wprowadza zmiany dla pasażerów

PKP Intercity wprowadziło do swojej oferty wyszukiwarkę tanich połączeń. W zakładce "Łowcy Super Promo" znajdziemy bilety tańsze nawet o 67 proc. Oferta obejmuje pociągi ekspresowe, czyli połączenia kategorii Express InterCity Premium (EIP), obsługiwane pociągami Pendolino, oraz Express InterCity (EIC). Wyszukiwarka pokazuje połączenia 7 dni w przód, a ceny zaczynają się już od 49 zł.

- Siatka połączeń pociągów ekspresowych obejmuje największe miasta w Polsce i turystyczne ośrodki, więc kupując bilet w promocji, można odwiedzić m.in. Warszawę, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Katowice, Szczecin, Rzeszów czy Kołobrzeg. "Łowcy Super Promo" umożliwiają wyszukanie promocyjnych biletów z dowolnie wpisanej stacji początkowej - czytamy w komunikacie PKP Intercity.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obaw
2. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "07 zgłoś się" i "Dom". "Trudno uwierzyć, że już się nie spotkamy"
3. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach

ustawowymi, co oznacza, że studenci oraz uczniowie pojadą jeszcze taniej. Promocyjne bilety możemy również kupić w ofercie "Wcześniej", obejmującej wszystkie kategorie pociągów na dowolnie wybranych trasach. W ramach tej promocji zakupimy bilety ze zniżką 30 proc. z wyprzedzeniem od 30 do 21 dni przed odjazdem pociągu. Zniżkę 20 proc. uzyskamy przy zakupie biletów od 20 do 14 dni przed wyjazdem. Z kolei bilety zakupione 13 do 7 dni wcześniej, będą tańsze o 10 proc.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Cztery osoby nie żyją, ofiar może być więcej. Policja apeluje, zwykły spacer może się skończyć tragicznie
  4. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Źródło: Onet

Następny artykuł