Informacje z Radomia ciosem dla regionu.Fot. Pixabay/fsHH (zdjęcie ilustracyjne)

Uwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do stracenia

Informacje z Polski Centralnej mogą odbić się głośnym echem nawet poza granicami kraju. W jednym z większych miast województwa doszło do czynu, który może przesądzić o dalszych losach sprawcy.

Informacje z regionu, który regularnie odwiedzany jest przez turystów z całej Polski, analizowane są przez krajowe służby. Po brutalnym zajściu na ulicach znanego miasta, podejrzanego poszukują wyspecjalizowane oddziały.

Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowyPolsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowyCzytaj dalej

Dramatyczne informacje z Polski Centralnej

Jak przekazują informacje dziennikarze Polsat News, policja w Radomiu rozpatruje możliwość wydania tzw. ENA. Głównym przeciwnikiem służb jest czas, ponieważ ten działa na korzyść podejrzanego. Sprawa dotyczy brutalnego pobicia ekspedientki sklepu ”Żabka”. 37-letni mężczyzna miał dotkliwie ranić 50-latkę, gdy ta uciekła z pomieszczenia. Powód? Nie chciała sprzedać mu papierosów.

W obronie poszkodowanej stanął 19-letni syn oraz jego kolega. Niestety, również młodzi mężczyźni zostali dotkliwie pobici przez napastnika. Informacje z miejsca zdarzenia dotarły na komendę w Radomiu. Gdzie znajduje się sprawca? Najprawdopodobniej zbiegł do Wielkiej Brytanii. Dalsze losy śledztwa przesądzą się we wtorek - 29 września. Policja rozpatruje możliwość wystosowania ENA

Czym jest ENA? Informacje z Radomia ciosem dla regionu

Informacje o potencjalnym wystosowaniu ENA przekazała dzisiaj (28 września) rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Beata Galas, najprawdopodobniej jutro zostanie wystosowany wniosek do Sądu Rejonowego w Radomiu o wystosowanie ENA, czy Europejskiego Nakazu Aresztowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny kraj zamyka przed nami granicę. Wprowadzono ograniczenia dla przyjeżdżających z Polski
2. Jarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazał
3. Skandal na północy Polski. Zaorano cmentarz pod agroturystykę, "nikt o to nie dbał"

Informacje dotyczące 37-latka ograniczają się wyłącznie do potencjalnego kraju przebywania podejrzanego. Kobieta doznała ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, przez który będzie miała na stałe zniekształconą szczękę. Za czyn mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nie krótsza niż 8 lat, 25 lat więzienia lub kara dożywotniego pozbawienia wolności. Co ważne, jeszcze w czerwcu policja pracowała nad jeszcze bardziej kontrowersyjnym zgłoszeniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta zaczęła rozpaczliwie szlochać. Wtedy podchodzi do niej jej pitbull, finał sprawia, że lecą łzy
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. Niekończący się dramat nad polskim morzem. Setki zwierząt cierpi, eksperci biją na alarm

Źródło: Polsat News

Następny artykuł