Informacje na temat maseczekPixabay.com/ MirceaIancu

Nowe informacje ws. noszenia maseczek. Ściągniemy, ale nie wszędzie

Informacje na temat maseczek. Jak zapewniają pewne media, już wkrótce zostanie zniesiony nakaz ich noszenia. Niektóre ograniczenia jednak zostaną.

Informacje, ktore zadowolą Polaków. Portal money.pl zapewnia, że już wkrótce zostanie zniesiony nakaz noszenia maseczek. Nie wrócimy jednak jeszcze do całkowitej normalności. Maseczek wciąż nie należy wyrzucać, bo w niektórych miejscach wciąż mogą się przydać.

Szli środkiem głuszy w Polsce, nagle zobaczyli dziecięcy wózek. Ratownicy wkroczyli do akcjiSzli środkiem głuszy w Polsce, nagle zobaczyli dziecięcy wózek. Ratownicy wkroczyli do akcjiCzytaj dalej

Informacje na temat maseczek

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Zdrowia mają już pracować nad planem luzowania obowiązku używania maseczek. Według informacji, które podaje money.pl, zniesiony ma być nakaz noszenia maszeczek tylko na świeżym powietrzu. Wciąż trzeba będzie zakrywać usta i nos w zamkniętych przestrzeniach i komunikacji miejskiej. Pewnie jest jednak, że opcja całkowitego znieszienia tego nakazu została odrzucona.

Minister zdrowia już wkrótce ma dać oficjalny komunikat w tej sprawie. Łukasz Szumowski zapowiedział to w wywiadzie dla Telewizji Polsat. Oświadczenia należy spodziewać się w ciągu dwóch lub trzech dni.

Polska wygrywa z pandemią

Według najnowszych danych i analiz, już tylko kilka miejsc w Polsce można uznawać za ogniska, które podbijają liczbę zakażeń. Od początku epidemii liczba nowych zakażeń mieści się w okolicach kilkuset. W ciągu ostatniej doby nie było żadnej śmierci z powodu koronawirusa. To pierwszy taki przypadek od marca, kiedy zdiagnozowano pierwsze zakażenie w Polsce.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny etap znoszenia obostrzeń w Polsce. Rzecznik rządu wyjawił szczegóły, padł termin
2. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

- Epidemia występuje tylko w kilku województwach - przekonuje minister Łukasz Szumowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier przekazał wiadomość bardzo późno w nocy. Zapadła decyzja po wielogodzinnych naradach, potwierdziło się wiele spekulacji
  2. 12-letni chłopiec pozował do zdjęcia. Nagle za nim pojawił się niedźwiedź. Ojciec wszystko nagrał
  3. Tysiące Polaków mogą poczuć ogromne rozczarowanie. Chodzi o Boże Ciało
  4. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie
  5. Najpiękniejsza pilot na świecie? Podbija serca internautów
  6. Tak mieszka Robert Lewandowski. Apartament w centrum Warszawy ocieka luksusem, ma wszystko (FOTO)

Źródło: money.pl

Następny artykuł