informacje polacy w belgiiFot. Pixabay.com/wietzenu/zdjęcie poglądowe

Dramat Polaków za granicą. Wybuchł ogromny pożar, są ranni

Informacje, które pojawiły się w mediach, są bardzo niepokojące. W wyniku ogromnego pożaru zakładu pracy, ucierpieli pracownicy z Polski.

Informacje, które przekazało RMF24, pochodzącą z Belgii. To właśnie tam wybuchnąć miał ogromny pożar w zakładzie przetwórstwa owocowego. Miało to miejsce w miejscowości Zepperen, a rannych zostało dwoje Polaków.

4 osoby nie żyją, ponad 23 rannych. Doszło do trzęsienia ziemi, porażająca wiadomość z zagranicy4 osoby nie żyją, ponad 23 rannych. Doszło do trzęsienia ziemi, porażająca wiadomość z zagranicyCzytaj dalej

Przykre informacje z Belgii

Jak podaje RMF24, pożar miał się rozpocząć w poniedziałek nad ranem na parterze magazynu firmy. Był na tyle potężny, że z czasem przeniósł się również na piętro, gdzie spali pracownicy sezonowi. Pochodzili oni z Polski oraz z Rumunii. Zgodnie z informacjami w mediach, poważnie ranny miał zostać mężczyzna oraz kobieta z Polski.

Mężczyzna ma poparzone aż 50% ciała, kobieta natomiast 20%. Obydwoje trafili do szpitala wojskowego w Neder-Over-Heembeek. Jak pisze Onet, sprawę bada już belgijska prokuratura, jest w tej sprawie prowadzone dochodzenie. Jak wynika z medialnych doniesień, wstępne ustalenia prowadzą do wniosku, iż pożar spowodowany został przez wypadek.

Dzisiaj grzeje: 1. Turystyczna mekka otwiera granice dla turystów. Ale nie dla Polaków. Dlaczego?
2. Kierowco, lepiej się pośpiesz. Czasy tanich paliw już się kończą

RMF24 informuje, że śledczy przyjrzeć się mają również mieszkaniom dla pracowników. Mają zostać zbadane pod kątem spełniania stosownych wymogów. Portal SudInfo.be poinformował, że strażacy walczyli z ogniem przez wiele godzin. Niestety pożar był na tyle potężny, że budynek został w całości zniszczony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż przypadkiem znalazł zdjęcie żony sprzed 18 lat. Zobaczył jeden szczegół, który totalnie go zmroził
  2. Kotka utkwiła w pokrywie silnika. Wzruszające zakończenie historii z udziałem mundurowych
  3. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek
  4. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  5. Niesamowity widok na południu Polski. Niewiarygodne zdjęcie obiega internet
  6. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu

Źródło: Onet

Następny artykuł