informacje z SosnowcaFot. twitter.com/@BartoszWojsa

Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie

Informacje o kolejnym pożarze na terenie naszego kraju pojawiły się przed chwilą. Nad miastem unoszą się kłęby dymu, mieszkańcy zamykają się w domach.

Informacje z Sosnowca są porażające. Przy ulicy Radocha płonie składowisko odpadów. Nad miastem unoszą się kłęby gęstego, czarnego dymu, który widoczny jest z wielu kilometrów. Na miejscu działa już kilka zastępów straży pożarnej. Z nieoficjalnych informacji podanych przez dziennikarza SE wiadomo, że przyjechało 5 zastępów straży i zastęp chemiczny. Na Twitterze zostały udostępnione zdjęcia m.in. przez Bartosza Wojsę.

Ministerstwo już potwierdziło, pojawią się nowe znaki drogowe. Lepiej je poznać zanim posypią się karyMinisterstwo już potwierdziło, pojawią się nowe znaki drogowe. Lepiej je poznać zanim posypią się karyCzytaj dalej

Straż pożarna w Sosnowcu apeluje do mieszkańców miasta i okolic (Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Czeladź). Sytuacja jeszcze nie została opanowana, a kłęby dymu mogą mieć niekorzystne konsekwencje dla zdrowia. Konieczne jest pozostanie w domach i zamknięcie szczelnie okien.

Więcej informacji wkrótce. Tego samego dnia płonęła także hala na Mazowszu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegóły
2. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
3. Martyna Wojciechowska świadkiem dramatu. Podróżniczka pokazała wszystko w sieci

Następny artykuł