wiadomości relacjaFot. Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna Bukowina Tatrzańska

Relacja świadków tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej wyciska łzy. Smutne słowa, straszna sytuacja

Informacje o tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej obiegła dziś rano całą Polskę. Świadek wypadku zdał relację z tego strasznego wydarzenia.

Informacje o wypadku przy wyciągu na Rusińskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej zna już niemal cała Polska. Świadek wypadku opowiedział o tym strasznym wydarzeniu.

Dwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaDwie osoby uciekły ze strefy kwarantanny stworzonej dla osób zagrożonych koronawirusem. Poszukuje ich policjaCzytaj dalej

Dziś rano w Bukowinie Tatrzańskiej doszło do tragedii. Wiatr zerwał dach z wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Konstrukcja dachu uderzyła w przebywających na parkingu turystów. W wyniku tego śmierć poniosły dwie osoby: 40-letnia kobieta i jej nastoletnia córka. Osoby, które były świadkami tego wydarzenia podzieliły się komentarzami na ten temat.

Informacje o wypadku wstrząsnęły Polską. Znamy relację świadków

- To był podmuch wiatru. Dach jak konserwa oderwał się z tego pawilonu, zdążyłem tylko krzyknąć "padnij" - powiedział w rozmowie z Polsat News pan Igor z Warszawy, który także został uderzony przez drewnianą konstrukcję. On jednak miał dużo więcej szczęścia niż inni.

- Tragedia, żona znajomego i córka leżą za parawanem, tam. Reanimowałem je, ale nie dałem rady. Dostały całym impetem tego dachu. Cały dach się odpiął - dodał świadek wydarzenia.

Inny ze świadków wydarzenia stwierdził, że tego dnia wiatr był na tyle silny, że utrudniał jazdę na nartach. Jeszcze przed wypadkiem obsługa zaczęła zamykać stok i zabraniała kolejnych zjazdów.

- Obsługa wyciągu przed tym wypadkiem już zamykała osłony na kanapach i nie puszczała ludzi na dół. Czuło się, że podmuchy wyrywały narty z zapięć - powiedział mężczyzna.

Przyczynę tragedii próbuje ustalić zakopiańska policja. Na miejscu zjawił się również prokurator, który pomaga w prowadzeniu czynności wyjaśniających.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PILNE: Największa gwiazda TVP wylądowała w szpitalu. Fani są załamani
  2. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  3. Najpiękniejsze krajobrazy na całym świecie. Wakacje tam to spełnienie marzeń
  4. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
  5. Niepokojąca atrakcja w Gdańsku. Jest apel władz, "nie róbcie takich zdjęć"
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

żródło: polsatnews.pl

Następny artykuł