informacje w Olsztyna 1000-latek za kierownicąFot. pixabay.com/ arembowski

Spowodował wypadek. Policjant stanął jak wryty. Nie mógł uwierzyć

Informacje o wypadku, do którego doszło na północy Polski, zadziwiły wszystkich. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, w którym jedna informacja szokuje. Sąd zadecyduje o tym, czy zostanie mu zwrócone.

Informacje z Olsztyna zaciekawiły internautów w całym kraju. We wtorek na skrzyżowaniu ulic Zientary-Malewskiej i Cichej doszło do zwykłej z pozoru stłuczki, jednak policjanci przekazali interesującą informację. Za kierownicą auta, które wjechało w bok innego samochodu, siedział 100-letni mężczyzna. Wraz z nim jechała jedna pasażerka.

Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowaBrat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowaCzytaj dalej

Informacje z Olsztyna

Wysłużony polonez powinien zatrzymać się przed znakiem "stop" i ustąpić pierwszeństwa nadjeżdżającemu właśnie Hyundaiowi i30. Zamiast tego kierowca wjechał nim na skrzyżowanie i doprowadził do poważnej stłuczki. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie odniósł obrażeń, więc nie było konieczności przewiezienia poszkodowanych do szpitala

- 100-letni mieszkaniec Olsztyna podróżował wraz z 95-letnią pasażerką - przekazał polsatnews.pl mł. asp. Tomasz Markowski, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami

Policjanci postanowili zatrzymać prawo jazdy stulatka, które posiadał już od 68 lat. Uznali, że ktoś z takim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów nie może łamać tak podstawowych przepisów, jak konieczność zatrzymania się przed znakiem "stop". O losie dokumentu mężczyzny z Olsztyna zdecyduje sąd, do którego skierowano sprawę. Policja interweniowała także w Szczecinku.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

informacje

informacje

Fot. KMP Olsztyn

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Dwa puszczone luzem psy śmiertelnie pogryzły jamnika na oczach właścicielki. Opiekun psów nie zareagował

Źródło: Polsat News

Następny artykuł