informacje luzowanie obostrzeń polskaFot. Pixabay.com/OrnaW/zdjęcie poglądowe

RMF: Nie będzie luzowania obostrzeń od poniedziałku. Jest nowa data

Informacje przekazane przez RMF24 nie brzmią optymistycznie. W poniedziałek nie dojdzie do luzowania obostrzeń, na co liczyło wielu Polaków.

Informacje, które zostały podane przez dziennikarzy RMF FM, są zaskakujące. Nieoficjalnie ustalono, że luzowanie kolejnych restrykcji nie będzie miało miejsca w najbliższy poniedziałek, na co liczyło wiele osób. Rzekomo data ta ma zostać przesunięta, podano kolejny prawdopodobny termin, wiele zależy jednak od rozwoju sytuacji epidemicznej.

Niespodziewane słowa Łukasza Szumowskiego. Mówi o wakacjach i podaje terminyNiespodziewane słowa Łukasza Szumowskiego. Mówi o wakacjach i podaje terminyCzytaj dalej

Niepokojące informacje RMF24

Jak podaje RMF24, zwołane zostało posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Rzekomo poruszono podczas niego temat wdrażania kolejnego etapu odmrażania gospodarki, nieoficjalnie paść miała również data otwarcia ogródków restauracyjnych oraz w barach.

Na stronie RMF24 przeczytać można, że rząd nie zamierza na razie znosić kolejnych obostrzeń, ponieważ nie jest jeszcze możliwe określenie, czy poprzedni etap wpłynął na wzrost lub spadek zachorowań w kraju. Są to kluczowe informacje, bez których rzekomo decyzja o przejściu do kolejnego etapu nie jest możliwa.

- Od poniedziałku nie będzie kolejnego etapu luzowania ograniczeń i odmrażania gospodarki - ustalili nieoficjalnie dziennikarze RMF24.

Jak podało medium, najbliższe luzowanie obostrzeń rzekomo planowane jest na 18 maja i to na tę datę powinni oczekiwać Polacy.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać
2. Biedronka sprzedawać będzie też w niedziele. Sieciówka znalazła sposób, zaczyna 10 maja

Jak podał portal RMF24, to właśnie 18 maja dojść ma do otwarcia ogródków w barach, restauracjach, a także kawiarniach. Rzekomo poluzowane mają zostać również limity dotyczące liczby pasażerów przemieszczających się tramwajami oraz autobusami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje ws. wakacji. Wielu Polaków będzie załamanych
  2. Wyszedł na spacer. W krzakach usłyszał niepokojący płacz, który dobiegał z torby
  3. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna
  4. Najnowsze słowa Szumowskiego o otwieraniu granic na wakacje 2020. Nie ma już wątpliwości
  5. Kolejne dekady będą okropne, nie tylko koronawirus. Eksperci nie pozostawiają złudzeń
  6. Czołowa polska siatkarka zrzuciła ubrania. Pikantne zdjęcie rozpala wyobraźnię fanów (FOTO)

Źródło: RMF24

Następny artykuł