informacje zablokują polskęfot. pixabay.com/ kruszyzna0

Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje

Informacje z Polski są niepokojące. Już jutro ulice będą zablokowane z powodu protestów. Musimy szykować się na utrudnienia.

Informacje z Warszawy zapowiadają większy problem. We wtorek rolnicy pokazali swoje niezadowolenie z wyboru nowego ministra rolnictwa, którym został Grzegorz Puda. Uważają, że nie nadaje się na to stanowisko, dlatego postanowili utrudnić życie mieszkańcom stolicy. To kolejny raz, gdy opuszczają swoje gospodarstwa, by przywieźć "trochę wsi" do miasta.

Kolejny skandal w Watykanie. Afera goni aferę. Na placu tłumy turystów, a za murami rozpustaKolejny skandal w Watykanie. Afera goni aferę. Na placu tłumy turystów, a za murami rozpustaCzytaj dalej

Na początek zastawili drzwi do ministerstwa paczkami słomy i wywiesili transparent z hasłem "Puda? Nie znam!". Poinformowali, że to pierwsza lekcja pt. "jak wygląda słoma". dalej będzie już tylko gorzej. Ulice mają być blokowane w wielu polskich miastach. Środa zapowiada się nieciekawie, ponieważ w strategicznych miejscach pojawią się dużo gorsze "prezenty" od mieszkańców wsi.

- Ta słoma symbolizuje zamknięte drzwi dla takich ludzi (jak Grzegorz Puda - red.) - powiedział lider AGROunii Michał Kołodziejczak cytowany przez Interię. Dodał, że widać, iż Jarosław Kaczyński gra w "grę va banque".

Dzisiaj grzeje: 1. Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicą
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku

W środę 7 października na ulicy mamy zastać gnój, jak zapowiedzieli protestujący rolnicy. Jak podaje Interia oraz Świat Rolnika, w całej Polsce mają zostać zablokowane ulice, by zwrócić uwagę Rządu na ich niezadowolenie. Zostały także zapowiedziane protesty nie tylko w Warszawie, które odbędą się 13 października na pl. Trzech Krzyży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z wyprawy sprzed 22 lat. Totalna petarda, nie da się oderwać oczu
  4. Wyciekły porażające zdjęcia z Chin. Nie do wiary, co się tam wyprawia
  5. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: Interia

Następny artykuł