Informacje będzie weryfikowała prokuratura.Fot. Pixabay.com/Andrzej Rembowski (zdjęcie ilustracyjne)

Tragedia na zachodzie Polski. Wybuchł pożar. Nie wszyscy dali radę uciec

Informacje przekazane przez reporterów RMF FM i RMF24 rzucają nowe światło na bliżej niewyjaśniony pożar w zachodniej części kraju. Już teraz wiadomo o co najmniej jednej ofierze śmiertelnej.

Informacje z województwa zachodniopomorskiego przekazali reporterzy stacji RMF FM i serwisu RMF24. Według wstępnych ustaleń krajowych mediów jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie przewieziono do pobliskiego szpitala.

Wiele ofiar śmiertelnych. Doszło do wielkiej eksplozji. Wiadomości ze świataWiele ofiar śmiertelnych. Doszło do wielkiej eksplozji. Wiadomości ze świataCzytaj dalej

Informacje z Zachodniego Pomorza ciosem dla regionu

Do zdarzenia doszło dzisiaj (niedziela, 6 września) w godzinach wczesnoporannych. Informacje przekazywane przez służby lokalne mówią o nagłym wybuchu pożaru w jednym z domów czterorodzinnych w miejscowości Strącznie (okolice Wałcza, powiat wałecki). Niestety, nie wszyscy byli w stanie uciec przed ogniem.

Informacje podawane przez RMF24 mówią o szybkiej ucieczce mieszkańców budynku, jednak nie wszyscy byli w stanie uniknąć ognia. Miejscowa policja potwierdziła, że dwie osoby są na obserwacji lekarskiej w Wałczu, jednak jeden z mieszkańców zginął na miejscu. Miał kilkanaście lat.

Tragedia na Zachodnim Pomorzu. Najnowsze informacje o ofierze

Informacje cytowane przez RMF24 mówią o śmierci niepełnosprawnego 17-latka, który nie był w stanie opuścić domu na czas. Obecnie miejsce zdarzenia zabezpiecza lokalny zespół funkcjonariuszy policji, a sprawą zajmie się prokuratura. Jak na razie nie ma zgodności co do potencjalnych przyczyn pożaru.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat u Martyniuków. Czarny scenariusz, którego nikt się nie spodziewał
2. Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" daje do myślenia. Mroczne sekrety

Informacje przekazywane zarówno przez policję, jak i świadków zdarzenia będzie weryfikowała miejscowa prokuratura. Co ważne, do podobnego zdarzenia doszło również Białymstoku. Wtedy też ogień dotknął całą rodzinę. Zginęli na miejscu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrze
  4. WizzAir zmienia zasady podczas lotu. Pasażerowie nie będą zadowoleni
  5. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację
  6. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci

Źródło: RMF24/ RMF FM

Następny artykuł