informacje nie żyjąFot. Pixabay.com/fsHH

"Sytuacja jest katastrofalna". 22 osoby zaginione i ofiary śmiertelne, ogromne zniszczenia. Przykre informacje za granicy

Informacje z zagranicy są bardziej dramatyczne, niż można było przypuszczać. W mediach opublikowano tragiczne dane. Trwają poszukiwania 22 zaginionych osób. Potwierdzono też, że są ofiary śmiertelne. Bilans zniszczeń i strat jest ogromny. Niepokojące doniesienia z Europy. Do takiej sytuacji nie doszło od 60 lat.

Informacje z Włoch są bardzo niepokojące. Po tym, jak znacznie utrudniły się warunki, trwają poszukiwania 22 zaginionych osób. Zgodnie z wiadomościami przekazanymi przez media takich ulew Włochy nie przeżyły od 60 lat. Żywioł poczynił ogromne zniszczenia i przyniósł straty, które szacuje się na kilkadziesiąt milionów euro. W wielu miejscach ruch jest sparaliżowany lub utrudniony.

Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicyWłaśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicyCzytaj dalej

Włochy ogłosiły bardzo trudne informacje. Trwają poszukiwania 22 osób, które zaginęły w wyniku działania powodzi. Po rekordowych ulewach szczególnie niepokojąca sytuacja panuje obecnie w Piemoncie. Największe od 60 lat opady deszczu doprowadziły do wielkich szkód, które szacuje się na 54 miliony euro. Potwierdzono również doniesienia o 2 osobach, które straciły życie.

Informacje z Włoch – tragiczny krajobraz po powodzi. 22 zaginionych, 2 ofiary śmiertelne.

Informacje przekazane przez serwis RMF24 mówią o śmierci strażaka ochotniczego, który został przygnieciony przez drzewo w Dolinie Aosty. Mężczyzna uczestniczył w akcji usuwania przeszkód, gdy doszło do tragedii. Niedaleko miasta Vercelli w Piemoncie zmarł też młody człowiek. O 22 osobach zaginionych poinformował szef władz tego regionu Alberto Cirio.

– Sytuacja jest katastrofalna, z brzegów wystąpiły rzeki i strumienie, zalewając drogi i wywołując zawalenie się remontowanego budynku – słowa burmistrza Limone Piemonte, Massimi Riberi cytuje serwis RMF24.

Przekazane przez media informacje mówią również o braku dostępu do pitnej wody i prądu. Intensywne deszcze wywołały powódź oraz lawiny błotne, które poczyniły ogromne szkody. Doszło między innymi do zawalenia mostu na rzece Sesia. Znajdująca się w północnej części Włoch rzeka Pad zaledwie w ciągu doby podniosła się o 3 metry. Jedną z nieprzejezdnych dróg jest trasa A5 między Turynem a Aostą.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN ostrzega, będzie gorzej niż zakładano. Lepiej odwołać wszystkie wyjazdy
2. PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

Burmistrz Piemontu napisał już wniosek do rządu z prośbą o ogłoszenie stanu klęski żywiołowej. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o czterech ofiarach śmiertelnych w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł