Iberion wydawca Turyści.pl WOŚPFot. Facebook/WOŚP

Iberion, wydawca Turyści.pl, przekazał 20 tys. zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Iberion, wydawca Turyści.pl, gra razem z 28. finałem WOŚP. Na konto Wielkiej Orkiestry Pomocy przekazał kwotę 20000 zł.

Iberion, wydawca Turyści.pl, Pikio, Lelum, Biznes Info, Anty Fake, Ze Stadionu, Pacjenci, Smakosze, Wawa Info oraz telewizji internetowej WTV dołącza do tegorocznego finału WOŚP.

Grupa mediowa Iberion udziela się i bierze udział w licznych inicjatywach niosących pomoc potrzebującym. Dla wszystkich pracowników firmy istotne jest angażowanie się w akcje charytatywne, dlatego też zarząd postanowił włączyć się również w tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, której cel i działalność gorąco popiera. Na konto fundacji przekazano więc 20000 zł.

Iberion, wydawca Turyści.pl, dołącza do akcji WOŚP

Grupa mediowa Iberion, wydawca Turyści.pl, tworzona jest przez zgraną grupę młodych osób, które nie chcą biernie patrzeć na krzywdę innych. Firma, dzięki swoim możliwościom, aktywnie angażuje się w wiele akcji mających na celu niesienie pomocy innym. Iberion wielokrotnie angażował się już w rozmaite inicjatywy tego typu, nie pierwszy raz wspiera również Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku zarząd podjął decyzję o przekazaniu WOŚP kwoty 20000 zł, które zgodnie z celem tegorocznej zbiórki, pozwoli na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych oraz leczniczych w medycynie zabiegowej dzieci.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za pieniądze z tegorocznej zbiórki ma zakupić najnowocześniejszy sprzęt do ratowania zdrowia oraz życia dzieci potrzebujących skomplikowanych, specjalistycznych operacji. Wśród sprzętu, który ma zostać zakupiony, znalazły się m.in. lampy operacyjne, diatermie, sprzęt monitorujący czy zestawy endoskopowe i aparaty RTG z ramieniem C. Szczególnym wsparciem objęta ma zostać chirurgia ogólna, kardiochirurgia oraz neurochirurgia. Jak możemy przeczytać na stronie, cel taki został wyznaczony "dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej".

WOŚP jest unikatową inicjatywą w skali całego świata, którą należy wspierać w każdy możliwy sposób. Od samego rana w wielu miastach chodzą tysiące wolontariuszy, którzy do kolorowych puszek zbierają wpłaty gotówkowe. To jednak nie jedyny sposób na okazanie wsparcia - wiele firm organizuje specjalne akcje, dzięki którym można wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pieniądze wpłacać można również przelewami na konto WOŚP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikio.pl przekazało 10 000 złotych na WOŚP! Zachęcamy wszystkich do wspierania Orkiestry

Następny artykuł