Hubert Urbański w końcu na urlopie.youtube.com tvnpl

Oto, jak Hubert Urbański kończy sezon. Wyznał smutną prawdę, współczujemy

Hubert Urbański znany jest przede wszystkim telewidzom, jednak ostatnio pochwalił się też innym obliczem. Niestety, w najnowszym wpisie wspomniał o przygnębiającym fakcie.

Hubert Urbański, czyli jeden z najpopularniejszych prezenterów w kraju, wybrał się na urlop poza sezonem. Taki wariant ma swoje plusy, o których dziennikarz bardzo chętnie pisał na swoim Instagramie.

Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?Pani Dominika jest zdruzgotana, niewiarygodne sceny na Śnieżce. Turyści przesadzają?Czytaj dalej

Hubert Urbański w końcu poza Warszawą

Jak napisał na swoim Instagramie sam Hubert Urbański, swój urlop chciał spędzić poza szczytem sezonu wakacyjnego. Znany z podchwytliwych pytań i wieloletniego doświadczenia w telewizji, tym razem dał się poznać z innej strony. W tym roku prezenter postawił na znany spływ kajakowy.

Hubert Urbański miał pokonać odcinek na Pisie Warmińskiej, która swój początek ma w jeziorze Pisz, aby zakończyć swój bieg w Wadągu. 24-kilometrowa trasa jest wyzwaniem nie dla każdego turysty, chociaż jak reklamuje spływ sam region - liczne zabudowania po obu stronach brzegu przypominają nieco włoską Wencję.

Urlopowy Hubert Urbański o przerwie od pracy

We wpisie prezentera pojawia się też nieco bardziej niepokojąca myśl. Hubert Urbański daje do zrozumienia swoim obserwatorom, że w końcu dał radę wydostać się z cyklu praca-dom i wyjechał na urlop. Według badań IPSOS z 2019 roku, około 44 proc. Polaków spędza wakacje poza domem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pani Karolina była w Tatrach. Wszystko widziała, turysta nie żyje
2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
3. Trzęsienie ziemi i Ianos, żywioł uderzył bez litości. Dantejskie sceny w Grecji

- Nie wiem, jak Wy, ale ja wjechałem w czwartek na kajaku. Koniec sezonu - zero ludzi na Pisie Warmińskiej - cisza taka, że słychać własny metabolizm wewnątrzkomórkowy - już zapomniałem, że można się tak skutecznie oderwać od codziennej krzątaniny - pisze na swoim Instagramie Hubert Urbański.

Nic dziwnego, praca na planie z pewnością jest bardzo wymagająca, a gwiazdor doskonale sprawdza się w swojej roli, o czym można się przekonać na kanale tvnpl na platformie Youtube.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju

Źródło: Instagram.com/huberturbanski_official

Następny artykuł