hubert urbański na wakacjachfot. instagram.com/ huberturbanski_official

Hubert Urbański zaszył się w luksusowym hotelu. Zdjęcia w sieci, oczy wszystkich skupione tylko na 1 detalu

Hubert Urbański spędza czas w ekskluzywnym hotelu na Mazurach. Uwagę internautów przykuł jeden szczegół na jego zdjęciu. Atrybut podzielił jednak internautów, którzy z jednej strony życzyli udanego wypoczynku, a z drugiej martwili się o zdrowie prezentera.

Hubert Urbański znany jest przede wszystkim jako prowadzący programu "Milionerzy", którego pierwszy odcinek wyemitowano już 21 lat temu. Prezenter postanowił odpocząć od obowiązków w jednym z ekskluzywnych hoteli na Mazurach. W ręku trzymał przedmiot, który podzielił internautów.

Polsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdęPolsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdęCzytaj dalej

Hubert Urbański zaskoczył zdjęciem z urlopu

Prowadzący "Milionerów" wypoczywa w luksusowym hotelu ze spa na Mazurach. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym siedzi przy basenie podczas pełni księżyca. Komentujący zwrócili jednak uwagę na jeden przedmiot, który prezenter trzymał w ręku.

Chodzi o cygaro, które znajduje się w centralnym punkcie zdjęcia. Hubert Urbański opatrzył swój najnowszy wpis hashtagami #fullmoon oraz #cigar. Rzeczywiście te dwa punkty przyciągają najwięcej uwagi wśród obserwatorów prowadzącego.

Dzisiaj grzeje: 1. Kościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowy
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. Nagły, pilny alarm w Europie. Może być wybuch. Może zrujnować plany tysięcy turystów

Cygaro podzieliło obserwatorów, którzy z jednej strony życzyli prezenterowi udanych wakacji, a z drugiej wyrażali obawy o jego zdrowie. "Gangstersko, pozdrowionka", "Nasz wspaniały Hubert pali? Nigdy bym nie uwierzyla, ale widzę???" - czytamy pod zdjęciem Huberta Urbańskiego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#fullmoon #cigar

Post udostępniony przez Hubert Urbański (@huberturbanski_official)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. Słynne linie lotnicze właśnie potwierdziły. Smutne, współczujemy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Ostrzegali ją, żeby nie podchodziła za blisko goryla, ale nie słuchała. Wszystko się nagrało

Źródło: Instagram/ Hubert Urbański

Następny artykuł