"Hotel z piekła rodem" Robert O..

Wszystko jest możliwe, ale nie każdy uwierzy. "Hotel z piekła rodem" Robert O.

"Hotel z piekła rodem" to debiutancka powieść tajemniczego autora Roberta O. Jak twierdzi sam autor, wszystkie wydarzenia opisane w książce miały miejsce, w co ciężko uwierzyć. Na prawdę ciężko w nie uwierzyć.

"Kiedyś myślałam, że to ściemy , zwyczajne miejskie legendy, takie hotelowe bajdurzenie, ale później sama zaczęłam pracować w hotelu i... wiecie co? Teraz jestem już w stanie uwierzyć we wszystko! Dosłownie we wszystko" - brzmią pierwsze słowa.

"Hotel z piekła rodem" Robert O.

Sam autor już na początku zaznacza, że w książce "Hotel z piekła rodem" opisane są jedynie wydarzenia, które miały miejsce naprawdę, a od czytelnika zależy, czy w nie uwierzymy, czy nie. A w niektóre historie niebywale ciężko uwierzyć. Co znajdziemy w "Hoteli z piekła rodem"?

Wydarzenia, które rozgrywają się w książce, opisane zostały z perspektywy dyrektora hotelu, który pierwszy raz zostaje na weekend w "Relaksie". Już na dzień dobry dowiaduje się, co to znaczy na dłużej zatrzymać się w tym miejscu. Dyrektor zaczyna swój pobyt od niebywale problematycznej sytuacji, związanej z upodobaniami jednego z klientów. Oburzenie, obrzydzenie i jednoczesne zaciekawienie jest gwarantowane już po przeczytaniu pierwszych stron, a im dalej, tym czytelnik dostaje więcej takich smaczków.

Alkohol, narkotyki, panie do towarzystwa, libacje

To tylko niektóre tematy, pojawiające się w powieści/ Opisy sytuacji, w których znaleźli się pracownicy hotelu, bawią do łez, a czasami zmuszają do zastanowienia się, czy klienci naprawdę są w stanie robić takie rzeczy. Jedno jest pewne, książka wciąga od pierwszych stron, udowadniając, że nie wszystko jest biało-czarne. Relacje poszczególnych pracowników hotelu wzbogacają wszystkie historie, sprawiając, ze stają się bardziej realne. Ten, kto pracował w hotelu, pewnie potwierdzi, że właśnie tak wygląda codzienność w branży hotelarskiej.

Czytelnicy po "Hotelu z piekła rodem" mogą spodziewać się wszystkiego. Tak, jak pracownicy hotelowi mogą się spodziewać wszystkiego po swoich klientach.

Jedyne informacje o autorze zamieszczone zostały na ostatniej stronie książki. Kim jest Robert O? I skąd tyle wie o hotelach?. Tajemniczy autor przez kilkanaście lat związany był z branżą hotelarską. Pracował zarówno w hotelach w Polsce, jak i za granicą. Prywatnie jest ojcem kilkuletniej córeczki, związany z Warszawą.

Następny artykuł