hotel usa nutellaFot. Instagram.tres60viajes

Fani Nutelli będą zachwyceni. Powstał najsłodszy hotel na świecie

Hotel z motywem przewodnim Nutelli to idealne miejsce na urlop dla wszystkich fanów czekoladowego kremu. Bez wątpienia każdy zna ten smak, nic więc dziwnego, że nowe miejsce cieszy się gigantycznym zainteresowaniem.

Hotel, w którym króluje Nutellla? Choć brzmi to niczym senne marzenie milionów dzieci i dorosłych kochających słodycze, budynek naprawdę już stoi i czeka na gości. Słodki klimat czuć w nim dosłownie w każdym zakamarku, a turyści z całego świata już rezerwują miejsca, by spędzić tam przynajmniej jedną noc. To niezwykła okazja, której nie może zmarnować żaden fan czekoladowego kremu.

Wygląd słoika Nutelli z pewnością rozpala wyobraźnię milionów. Serwowana do deserów, na kanapki czy na wiele innych sposobów jest przysmakiem ludzi na całym świecie już od wielu lat. Teraz marka jednak postanowiła przełamać schematy i nie ograniczać się jedynie do produkcji przysmaku. Powstał hotel, w którym motyw kremu dostrzec można dosłownie wszędzie.

"Hotel Nutella" podbija serca fanów słodkości

To niezwykłe miejsce powstało w Los Angeles w USA i już można jego zdjęcia podziwiać w Internecie. Wygląda naprawdę obłędnie i pobudza wyobraźnię łakomczuchów. Na razie hotel jest jeszcze zamknięty, jednak już na styczeń 2020 roku zaplanowane jest jego wielkie otwarcie. Jak można przeczytać w mediach, akcenty związane z Nutellą czekają na turystów dosłownie na każdym kroku.

Cały wystrój ma nawiązywać do słodkiego kremu - od poduszek na łóżkach, aż po tapety na ścianach. Co więcej, pełne tego przysmaku mają być również kuchnie, które do swojej dyspozycji będą mieli wszyscy goście. Bez wątpienia nikt nie wyjedzie z urlopu w tym miejscu z niskim poziomem cukru. Okazuje się jednak, że hotel nie będzie dostępny dla wszystkich turystów.

Nie wszyscy będą mieli szansę w nim przenocować

Okazuje się, że aby trafić w to miejsce, trzeba wygrać specjalny konkurs organizowany przez markę. Jak można przeczytać, wszyscy chętni na nocleg w hotelu koniecznie muszą nagrać krótki film, w którym udowodnią, że to Nutella czyni ich poranki niezwykłymi. Producenci najwyraźniej dbają nie tylko o brzuchy, ale również o rozwijanie kreatywności swoich klientów.

Jeśli to Twój film okaże się najbardziej pomysłowy i pobije konkurencję, będziesz miał szansę spędzić w niezwykłym hotelu 3 doby. Musisz zarezerwować czas od 10 do 12 stycznia, jest jednak pewny warunek - musisz mieć niestety obywatelstwo amerykańskie.

hotel usa nutella

hotel usa nutella
Źródło: Instagram/tres60viajes

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wioska jak z bajki istnieje! Nie ma tam żadnych dróg i samochodów, tylko cisza i spokój
  2. Kolejny przewoźnik stawia na panie. Całe załogi stworzone z kobiet
  3. Turyści nie mają litości. Wyszło na jaw, co kradną z hotelowych pokoi, niewiarygodne
  4. Jeden z najpiękniejszych cudów świata zagrożony? Bardzo smutny widok
  5. Edukacja turystyczna dla uczniów? Jest pomysł, by wprowadzić ją do polskich szkół
  6. Fani wakacji na łonie natury będą zachwyceni. "Dzikie" biwaki w Polsce legalne

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł