hotel paradisefot. instagram.com/ hotelparadise.tvn7

Skandal w nowym sezonie "Hotel Paradise". Na egzotycznej wyspie robi się gorąco

Hotel Paradise jest popularnym programem na antenie TVN. Ostatnio dołączyła nowa uczestniczka. Nowe koleżanki nie szczędziły słów krytyki. Dostało się również prowadzącej program, Klaudii el Dursi. W sieci wybuchła burza.

Hotel Paradise jest programem, w którym uczestnicy spędzają czas na malowniczej wyspie Bali. Osoby, które znajdują się w hotelu mają za zadanie znaleźć sobie parę, a uczestnik, któremu się to nie uda, musi opuścić program. Na jego miejsce przychodzi następna osoba.

Klamka zapadła. Podjęli decyzję. Koniec z noszeniem maseczek. Wiadomości z EuropyKlamka zapadła. Podjęli decyzję. Koniec z noszeniem maseczek. Wiadomości z EuropyCzytaj dalej

Hotel Paradise. Skandal w programie

Wtorkowy odcinek był bardzo burzliwy z powodu pojawienia się w programie nowej uczestniczki. 21-letnia Hania jest odnoszącą sukcesy fotografką, która sama mówi o sobie, że ma mocną osobowość i lubi dominować w towarzystwie. Zdaje sobie sprawę, że nie podoba się wszystkim ze względu na siny charakter i przyznaje, że to zazwyczaj ona podrywa mężczyzn.

Hania w swoim debiutanckim odcinku otrzymała zadanie, aby wykonać sesję zdjęciową mężczyzn z hotelu. Kobiety mogły obserwować całą scenę z ukrycia przez lornetkę. Uczestniczki od razu rozpoznały konkurencję i nie szczędząc słów krytyki skomentowały wygląd nowej koleżanki.

"Ona ma okropną buźkę"- mówiły. "No ale włosy ma ładne, tylko rude. Figury też nie ma dobrej.", "Nie jest brzydka, ma specyficzną urodę, ale widać, że jest artystką.", "Słaba, blada jak ściana" - komentowały dziewczyny. Korzystając z okazji trysnęły jadem również w stronę Klaudii El Dursi - prowadzącej program, znanej również z "Top Model". "Ale cycki to ma małe", "Nooo. Mogłaby sobie pierdo***ć", "Nooo. Mogłaby sobie pierdo***ć" - mówiły uczestniczki.

Hejt uczestniczek programu wymierzony w stronę innych kobiet spotkał się z krytyką internautów. Zachowanie mieszkanek hotelu zostało uznane za pozbawione klasy. Pod postem na oficjalnym Instagramie programu pojawiła się lawina komentarzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
2. Słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie" oburzyły wielu widzów. Wreszcie przerwała milczenie
3. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie

„Czy one właśnie zaproponowały, żeby taka piękna kobieta jak Klaudia El Dursi zrobiła sobie operację plastyczną? Do czego to doszło...”; „Jakie głupie dziewuchy, co ten świat o obecny kult ciała zrobił z ludźmi. Kobieta musi mieć duże cycki żeby pasowały do tyłka. Każda musi być porobiona, bo tak. Do tych małych rozumków nie dociera że nie każda jest zakompleksiona i musi iść pod nóż, żeby siebie w pełni akceptować”; „Wiecie co mnie poraża w tym programie? I w tych czasach? Że nawet prowadzącej, która wygląda jak grecka bogini, dziewczyny też wypomniały (łagodne określenie), że mogłaby sobie piersi zrobić. K*rwa ja się pytam po cholerę. Klaudia El Dursi jest przepiękna, ale zawsze coś komuś do licha nie pasuje. Do tego na wizji! Takie obrabianie tyłka. To już jest przegięcie! Co za podłe czasy” - czytamy w komentarzach na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Kotek za nic nie chce oddać swojego smoczka. Można się popłakać ze śmiechu

Źródło: Fakt

Następny artykuł